Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Vavřinec Mrázek

Specialista pro systémy For Projects a Microsoft Dynamics CRM

Specializuji se na analýzu potřeb stavebních firem, které chtějí efektivně řídit své projekty v systému Viewpoint For Projects. Provedu je jednotlivými kroky implementace, školením a průběžně jim poskytuji metodickou i technickou podporu. Těší mě dělat promyšlené a smysluplné věci, které mají užitek.

Všechny články autora

Kdy je žádoucí kreativita a kdy standardizace?

Kreativita a standardizace jsou svými pravými opaky jako slunce a noc nebo bílá a černá. Když bych chtěl uplatňovat tvrdá pravidla a standardizaci například ve výtvarném umění nebo bych hodlal skládat standardizované libozvučné verše, dovedl bych patrně k branám psychiatrické léčebny nejednoho bohémského umělce nebo poety jako vystřižené z Čapkovy povídky o labutí šíji, ňadrech, bubnu a činelech. A bezezbytku to platí i v opačném gardu: uplatňování kreativity ve striktních schvalovacích nebo rozhodovacích procesech, přivádí k šílenství všechny, kteří potřebují řídit jakýkoli projekt, koloběh...

Vavřinec Mrázek
Autor:
Vavřinec Mrázek
Všechny články >

Úspěšné projekty

Sídlo a zákaznické centrum:
Callida, s.r.o., Kloboučnická 24, 140 00 Praha 4
T +420 234 710 234, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Callida je partner společnosti Viewpoint Construction Software, Portland (OG), USA.

viewpoint logo

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas
Chyba v ověření