eurocalc na obzoruČtyřka už se blíží! Po několika letech vývoje, vylepšování a testování se blíží den D, kdy bude představený nový euroCALC 4. Pro to, aby euroCALC 4 měl pro Vás co největší přínos a užitek, jsme udělali maximum a věříme, že si Vás tato nová verze získá. Nenabízíme pouze software pro tvorbu rozpočtů, ale komplexní informační systém, který uživatelé mohou individualizovat dle svého know-how.

Jak se euroCALC proměnil?

Nový euroCALC 4 dozná několika důležitých změn oproti předchozí verzi. Například jsme zapracovali výrazně na rychlosti systému. To ocení určitě každý, ale především ti, kteří pracují na zakázkách s velkým počtem položek. Dále nabízíme větší svobodu při práci s položkami v rozpočtu. Položka bude moci být bez kódu, popř. může v rozpočtu být více položek se stejným kódem a rozdílným popisem. Výhod to přináší hned několik, ale hlavně tato možnost výrazně ulehčí import položek z excelových souborů. Znamená to také, že uživatelé budou moci pracovat s kódy a popisy položek ve stejné podobě jako jsou v importovaném souboru. 

Agenda dodatků

Vnímáme, že Dodatky jsou něco více než pouhé třídicí kritérium, takže vznikla úplně nová agenda Dodatků, kde je možné zobrazit kompletní schvalovací proces. Navíc položky ve schváleném dodatku (rozpočtu) je možné uzamknout a tím mít jistotu, že je nikdo nemůže zpětně upravit. 

euroCALC a BIM

Změn a vylepšení přinese nový euroCALC 4 ještě celou řadu, včetně toho, že je tento nový systém plně připraven na BIM.

loading screendodatky

Jako naši stálí zákazníci jste pro nás vždy na prvním místě, a proto i jako první se dozvídáte o připravované nové verzi euroCALC 4. Postupem času se dozvíte ještě mnohem víc. Stačí sledovat naše www stránky nebo sociální sítě.

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas