Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Aktuality

Průmysl 4.0 je obecný pojem, kterým označujeme řadu nově vznikajících technologií, o nichž mnozí věří, že reprezentují čtvrtou průmyslovou revoluci. Tyto nové technologie, založené na datech a analýze, jsou především zaměřeny na vzájemné propojení, automatizaci a „strojové učení“.

Nové datové centrum bude podporovat rozvoj infrastruktury a investiční projekty v různých regionech Evropské unie.

Přinášíme vám další várku novinek z únorové aktualizace systému euroCALC 4. Podívejte se jaká další vylepšení jsme pro uživatele systému euroCALC 4 ještě připravili.

Rádi bychom Vám představili novinky v platformě Asite, které uživatelům usnadní každodenní práci a ušetří čas. Podívejte se, na která vylepšení se mohou uživatelé těšit.

w

Pro všechny uživatele systému euroCALC jsme právě připravili Aktualizaci dat CÚ 2021-I. V této lednové verzi se nacházejí oceňovací podklady pro nové technologie jako jsou fotovoltaické a solární systémy, rekuperace, závlahy atd. Do soustavy bylo zařazeno 7 tisíc nových stavebních konstrukcí a prací ve 38 katalozích. K tomu přibylo přes 9 tisíc nových materiálů. Rovněž došlo k aktualizaci katalogu materiálů SCI-Mat 2021-I.

Přinášíme Vám novou aktualizaci softwaru euroCALC 4, která nabídne řadu novinek a vylepšení, které mají za úkol zrychlit systém, zjednodušit ovládání a usnadnit Vám práci. Věříme, že update softwaru euroCALC 4 oceníte a že Vám bude ku prospěchu.

Společnost Lansdowne Road Stadium Development Company si pro výstavbu nového fotbalového a ragbyového stadionu v Dublinu vybrala platformu Asite, která nabízí sdílené datové prostředí (CDE) a nástroj pro koordinaci a řízení stavebních zakázek (Field Management).

Průmysl 4.0 je obecný pojem, kterým označujeme řadu nově vznikajících technologií, o nichž mnozí věří, že reprezentují čtvrtou průmyslovou revoluci. Tyto nové technologie, založené na datech a analýze, jsou především zaměřeny na vzájemné propojení, automatizaci a „strojové učení“.

Přestože bychom si všichni jistě přáli, aby se studenti brzy vrátili do lavic, jsme rádi, že i po vánočních prázdninách můžeme pokračovat v zápůjčkách systému euroCALC a alespoň trochu tak usnadnit výuku jak studentům, tak i pedagogům. Termín zápůjček pro studenty proto prodlužujeme do 1. března 2021 a těší nás, že je o euroCALC takový zájem.

V létě loňského roku Callida zvítězila ve výběrovém řízení na sdílené datové prostředí (CDE) pro řízení projektů ve společnosti INVIN. Ta se specializuje na komplexní řešení projektů, zejména na project management, cost management, TDI, BOZP, value engineering, construction management a inženýrskou činnost.

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas
Chyba v ověření