Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Aktuality

Navštívili jsme společnost Trigema, abychom zjistili, jak využívají Field Management a jak jsou s tímto systémem spokojení. Ondřej Toušek, vedoucí střediska výroby, nám prozradil, že Field Management si pořídili primárně pro zefektivnění procesu předávání bytů klientům a pro lepší spolupráci se subdodavateli.

Ve dnech 2. a 3. září se konal VI. ročník Odborné konference BIM ve stavebnictví, na kterém Callida nemohla chybět. Letos mezi hlavní témata konference patřilo téma: Vize dalšího vývoje BIM a stav přípravy digitální legislativy. V rámci workshopů vystoupili ve čtvrtek 3. září i dva zástupci z naší společnosti. V dopoledním programu se představil Pavel Hanuš (Business Development Manager), který seznámil účastníky s našimi zkušenostmi s CDE v praxi.

 

Právě přicházíme s novou aktualizací systému pro ještě jednodušší a efektivnější spolupráci na projektech. Podívejte se jaké novinky a vylepšení nyní Asite Adoodle nově nabízí.

Chcete znát odpověď na otázku: Co děláme? Podívejte se na krátké video, kde jsou naše základní činnosti v kostce představené. 

Vážení uživatelé, rádi bychom vás informovali, že jsme připravili aktualizaci systému euroCALC 2020/srpen. 

Pro všechny uživatele systému euroCALC 4 máme právě teď připravenou novou aktualizaci softwaru. Nový update bude od nynějška vycházet pravidelně vždy v půlročních intervalech současně s Aktualizací dat. Věříme, že oceníte všechny novinky a vylepšení, které přinášíme, a že Vám usnadní Vaši každodenní práci

Aktualizace dat CÚ 2020-II přináší zcela nová řešení pro oceňování technologií, která doposud v Cenové soustavě chyběla. Do katalogů stavebních konstrukcí a prací bylo zařazeno přes 3 tisíce nových položek stejně jako do katalogu stavebních materiálů.

Uzavřeli jsme strategické partnerství s britskou společností Asite, která je významným celosvětovým hráčem v oblasti digitálního inženýrství. Díky tomu se na český stavební trh dostává unikátní platforma Asite Adoddle, která v sobě spojuje sdílené datové prostředí (CDE) a nástroj pro koordinaci a řízení stavebních projektů (Field Management).

Stabilita a jistota. Dvě hlavní témata nové aktualizace systému euroCALC 4 2020/červen.

Navštivte ve čtvrtek 2. 7. 2020 od 10 hodin bezplatný webinář, na kterém se dozvíte, jak si zjednodušit a zrychlit veškeré pracovní procesy v jednotlivých fázích stavební zakázky.

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas
Chyba v ověření