Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Aktuality

Na začátku nového tisíciletí si letiště Gibraltar uvědomilo potřebu nového letištního terminálu. Společnost 3DReid navrhla moderní, dynamický a přehledný terminál pro cestující, plný inovativních prvků.

V mobilní aplikaci Asite jsme vylepšily synchronizační procesy a nyní je možné zvolit optimalizaci velikosti fotek „komprese kvality fotografií“. Nově jsou komprimované také všechny přílohy k formulářům, které jsou přenášeny z mobilního zařízení na cloud. Tyto možnosti zrychlují práci s mobilním zařízení.

Asite je jednou z prvních společností na světě, která za svůj software podporující BIM získala ocenění BSI Kitemark od British Standard Institution (BSI). BSI je britská národní normalizační organizace, která vytváří technické normy a dodává certifikáty pro širokou škálu produktů a služeb. Tato společnost oceňuje Asite za to, že nabízí plně kompatibilní sdílené datové prostředí CDE, které splňuje normy ISO 19650 a výrazně pomáhá při řízení projektů po celém světě.

Všem uživatelům systému euroCALC přinášíme novou aktualizaci softwaru, která se tentokrát zaměřila na optimalizaci výkonu a opravy chyb.

Vedoucí odboru investic Bc. Alexandra Lipowská Vám přiblíží, jaké přínosy má pro Magistrát města Třince využití systému pro přípravu a realizaci stavebních zakázek euroCALC společně se sdíleným datovým prostředí CDE.

Primátorka města Třince RNDr. Věra Palkovská Vám prozradí, proč se magistrát už před šesti lety rozhodl pro digitalizaci svého úřadu a zařadil se tak mezi průkopníky v používání BIM ve veřejné správě.

Každý developer by si jistě přál realizovat stavby jednoduše a s přehledem. Bez zbytečného papírování, bez každodenního prohledávání stovek šanonů s dokumenty anebo tisíců souborů v počítači. Zbavit se tužky a papíru a neprožívat e-mailový chaos při řízení projektu můžete i vy, a to využitím moderních informačních systémů.

Stavební projekty jsou čím dál složitější, a to jak z hlediska organizačního, tak i po stránce technologické náročnosti. Způsob, jakým jsou v současnosti data a informace o projektu sdílena během životního cyklu projektu, je naprosto nevyhovující. Tento stav je potřeba zásadně změnit. A to je i jedna z velkých výzev v rámci digitalizace českého stavebnictví. Projekty nyní generují obrovské množství dat, ale většina z nich není ani zaznamenána, natož zpracována a sdílena.

Chcete se dozvědět, jak jednoduše ušetřit čas, peníze a vyvarovat se stresovým situacím? Jak se zbavit chaotické komunikace jak na stavbě tak i mezi všemi partnery, kteří se na projektu podílejí? V krátkém videu jsou popsané situace, které jistě zná každý ze stavebního oboru.

Ve středu 21. 4. 2021 proběhl Webinář pro pedagogy. Jednalo se o on-line setkání zástupců škol, se kterými dlouhodobě spolupracujeme v rámci studentské soutěže Rozpočtujeme s Callidou.

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas
Chyba v ověření