Aktuality

V úterý 20. září proběhl v Ostravě sedmý ročník konference BIM OPEN 2022. Na této akci vystoupili také zástupci Callidy, konkrétně Daniel Zeithaml a Daniel Martynek se svým příspěvkem na téma BIM rozpočtování v praxi a vytváření výkazu výměr z formátu IFC.

Konference Oceňování a řízení stavebních zakázek v době inflace na Výstavišti PVA EXPO PRAHA 

V září se společnost Callida aktivně zúčastní několika zajímavých akcí. Přijměte proto naše srdečné pozvání a navštivte nás na některé z následujících konferencí. Těšíme se na vás.

Seznamte se s dalšími novinkami, díky kterým získá uživatel systému euroCALC 4 větší přehled o svých příležitostech, nabídkách a zakázkách.

Každý majitel nebo manažer menší či středně velké stavební firmy jistě potvrdí, že pro úspěšné dokončení stavebních zakázek je nezbytné mít po celou dobu dokonalý přehled o cenách či nákladech. Stále je nutné pracovat s aktuálními informacemi na základě kterých se lze správně rozhodovat a efektivně koordinovat celou stavbu, říká TOMÁŠ SVOBODA, obchodní ředitel společnosti Callida, který navíc zná recept, jak si usnadnit přípravu a realizaci stavebních zakázek…

Seznamte se s dalšími novinkami, díky kterým získá uživatel systému euroCALC 4 větší přehled o svých příležitostech, nabídkách a zakázkách.

Nová aktualizace softwaru euroCALC 4 přináší zcela nové i rozšířené funkce, významná vylepšení i opravy chyb. Systém euroCALC 4 nyní dokáže vyřešit mnohé pracovní úkony automaticky a výrazně tím usnadňuje uživateli práci.

Cenová soustava ÚRS byla kompletně zaktualizována a její nová verze zohledňuje aktuální situaci týkající se mimořádného nárůstu cen především stavebních materiálů. 

V květnovém čísle časopisu Stavitel se dozvíte, jakým skvělým pomocníkem nejen při realizaci, ale i při samotné přípravě, systém euroCALC je. Jak dokáže výrazně zjednodušit  a urychlit pracovní procesy ve všech etapách stavební zakázky. Pokud se zajímáte o využití moderního řešení na svých projektech, neváhejte se přihlásit na DEMO den euroCALC, na kterém Vás rádi s tímto systémem podrobně seznámíme.

Úspěšně probíhají přípravy na výstavbu jedné z nejočekávanějších staveb nejen u nás. Jedná se o koncertní sál v Ostravě podle návrhu světového architekta Stevena Holla. 

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas
Chyba v ověření