Aktuality

V květnovém čísle časopisu Stavitel se dozvíte, jakým skvělým pomocníkem nejen při realizaci, ale i při samotné přípravě, systém euroCALC je. Jak dokáže výrazně zjednodušit  a urychlit pracovní procesy ve všech etapách stavební zakázky. Pokud se zajímáte o využití moderního řešení na svých projektech, neváhejte se přihlásit na DEMO den euroCALC, na kterém Vás rádi s tímto systémem podrobně seznámíme.

Úspěšně probíhají přípravy na výstavbu jedné z nejočekávanějších staveb nejen u nás. Jedná se o koncertní sál v Ostravě podle návrhu světového architekta Stevena Holla. 

Při realizaci velkých staveb je skoro nereálné myslet na všechny ty harmonogramy práce, nákupy materiálu a koordinaci jednotlivých profesí, bez čehož by projekt nejspíše nedospěl do úspěšného konce.

Nad pojmem digitalizace se v nejnovějším článku v časopisu Stavitel zamýšlí Pavel Hanuš a tvrdí: Skutečná digitalizace znamená, že s dokumenty v elektronické podobě pracujeme digitálně – můžeme k jednotlivým souborům doplnit další důležitá data a informace. Ta nám v budoucnu usnadní veškeré činnosti, které se soubory budeme provádět.

Víte, jaká je noční můra každého rozpočtáře? Když těsně před dokončením rozpočtu přijde od investora aktualizované zadání. Zapracovat změny a vytvořit nové poptávky zabere spoustu času a úsilí, říká v rozhovoru výrobní ředitel společnosti Callida DANIEL ZEITHAML. Přečtěte si, jak jednoduše dokáže systém euroCALC detekovat změněné listy a aktualizovat právě zpracovávaný položkový rozpočet.

V pátek 11. února se uskutečnila živá prezentace novinek systému euroCALC. 

Přinášíme další sérii nových funkcí a vylepšení v systému euroCALC 4, která uživateli pomůže pracovat přesněji a s větším přehledem.

Nová aktualizace softwaru euroCALC 4 přináší zcela nové i rozšířené funkce, významná vylepšení i opravy chyb. Systém euroCALC 4 nyní dokáže vyřešit mnohé pracovní úkony automaticky a výrazně tím usnadňuje uživateli práci.

Systém Asite si teď pobude nějaký čas v IKEMu. Ovšem nikoliv jako pacient, ale jako důležitý pomocník při dostavbě dvou nových pavilonů G1 a G2. 

Přejeme Vám krásné Vánoce a v novém roce 2022 bohatou nadílku úspěšných projektů.

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas
Chyba v ověření