uvodni grafika

Aktualizace systému euroCALC 2022/červenec

Letní aktualizace systému euroCALC přináší rozšířené možnosti týmové spolupráce, vylepšení ovládání a přehledné kontroly rozpočtu. Ceny stavebních materiálů neustále rostou, ale díky novým funkcionalitám bude mít uživatel ceny i celý rozpočet vždy pod kontrolou. Připravili jsme pro Vás také bezplatný on-line webinář, na kterém  bude mít každý uživatel možnost seznámit se naživo se všemi novinkami v systému euroCALC i v datech ÚRS.

  

euroCALC Vám snadno umožní postavit své podnikání na správných číslech

Nyní lze v systému euroCALC nalézt zvýrazněné rozdíly v kódu, popisu, MJ a nově také v ceně položek rozpočtu oproti původním položkám oceňovacích podkladů. Cenové rozdíly jsou indikovány procentem a příslušnou barvou ze škály zelené a červené pro snadnější vizuální porovnání. Široká škála možností porovnání umožňuje zobrazit i takové výsledky, které jinak nejsou lehce zjistitelné. U položky je uveden absolutní rozdíl s ohledem na její množství v zakázce. Díky tomu máte o zakázce vždy dokonalý přehled.

agenda smluv maly
agenda smluv maly

Jednodušší exporty uniXML a XC4 formátů

Také po Vás veřejní zadavatelé požadují odevzdávat rozpočty ve formátech XC4, nebo uniXML? Systém euroCALC nyní dokáže export rozpočtu i do těchto formátů, takže požadavek dokážete bez problému splnit. Stačí kliknout na ikonu EXPORT na nástrojové liště, vyberete formát, který potřebujete exportovat a potvrzením se zahájí transfer dat.

Nyní může více uživatelů pracovat současně na jednom projektu

Díky tomu, že na jedné akci může v tu samou chvíli pracovat více uživatelů, nemusí nikdo čekat na toho druhého, až svou práci dokončí. Zakázky jsou tím pádem rychleji zpracované bez zbytečných časových prodlev.

agenda smluv maly
agenda smluv maly

Nová funkcionalita Zkratky zrychlí a usnadní práci

Už žádné složité procházení systému, překlikávání mezi jednotlivými okny a sekcemi. Nová funkce Zkratky každého uživatele bezpečně nasměruje tam, kam právě potřebuje.

Srovnávejte si dodavatele snadněji

Nově při výpočtu limitek nákladů může uživatel u jednotlivých položek kromě množství vidět také dodavatele. Hned má přehled o tom, ke kterým materiálům už má sjednaného dodavatele a ke kterým ještě ne.

agenda smluv maly
agenda smluv maly

Kontrola rozpočtu je ještě rychlejší a přehlednější

Při kontrole rozpočtu nyní uživatel systému euroCALC na první pohled vidí, ve kterých položkách jsou změny a na co je potřeba se zaměřit. Při porovnání položek mezi sebou v rámci jedné zakázky dokáže najít rozdíly v MJ, v popisu, v cenách a mnoha dalších parametrech. Rozšířený seznam kontrol, nová grafická podoba a možnost filtrování celý proces výrazně zpřehlední a urychlí. 

 

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas