planJak to napsat, a přitom nenudit čtenáře? To si jistě říkal nejeden mistr pera. Homérem počínaje a Bohumilem Hrabalem konče. Většinou se jim tento nelehký úkol podařilo splnit na výbornou. Důvod je prostý. Měli talent, zkušenosti, téma a věděli, co chtějí sdělit. Ale to všechno my máme taky, takže se Vám výstižně a stručně pokusíme říct, o co nám jde a třeba Vás těmito řádky inspirujeme k zamyšlení, jak svou práci děláte a jak byste ji mohli začít dělat jinak – lépe a efektivněji.

Řízení projektů je naše doména

To je pravda! Už řadu let pomáháme nejen stavebním firmám, ale i investorům či generálním dodavatelům ve všech fázích životního cyklu zakázky. Poskytujeme produkty a služby od přípravy, přes realizaci a dokončení až po správu. Vlastně veškeré činnosti kolem nás, i ty obyčejné v reálném životě, potřebují naplánovat a „řídit“. Představte si, že jedete nakupovat potraviny potřebné pro přípravu večeře. Vše probíhá hladce, ovšem po návratu z obchodu, při vybalování nákupní tašky zjistíte, že jste zapomněli koupit důležitou surovinu. Sedáte proto znovu do auta a sjedete ještě jednou do supermarketu, kde ovšem u pokladny ke svému zděšení zjišťujete, že jste si zapomněli peněženku – zůstala doma spolu s předchozím nákupem. Tak vám nic jiného nezbývá, než se domů vrátit a celý proces opakovat. Z rychlého nákupu se rázem stalo dvouhodinové martýrium. A nejedná se jen o promrhaný čas, ale i náklady navíc – automobil nejezdí přece na vzduch… Tento příběh ze života vyvolává úsměv na tváři, ale když si takový neefektivní model promítnete do stavebního projektu, musí každému manažerovi vstávat vlasy hrůzou na hlavě. A našim cílem je, zpřesnit vybrané procesy, navrhnout vhodné nástroje pro dosažení mnohem lepších výsledků – zkrátka docílit větší efektivity a schopnosti dokončit projekt včas a v rámci rozpočtu.

pomuzeme vam v kazde fazi projektu

Nemožné hned – zázraky na počkání!

Tak toto od nás nikdy neuslyšíte. Zásadně se vyhýbáme planým slibům. Změnu v řízení projektů za Vás nikdo neudělá, ale s námi budete vědět jaké kroky a kdy podniknout. Navíc pro jednotlivé fáze řízení projektu máme moderní nástroje, které se stanou nepostradatelnými pomocníky. euroCALC je spolehlivý systém pro rozpočtáře, přípraváře, projektové manažery i management společnosti. Poskytuje komplexní řešení pro přípravu tendrů, evidenci smluv, zaznamenávání změn při realizaci, hlídání rentability zakázky a průběžný controlling napojený na účetnictví. Nabízíme rovněž výkonný nástroj pro sdílení a distribuci dokumentů vztahujících se k projektu – je jím Viewpoint For Projects. Zjednodušuje přípravu a realizaci stavební zakázky. Výrazně snižuje rizika selhání projektu, a to zejména proto, že spravujete a sdílíte dokumenty na jednom snadno přístupném místě. Viewpoint For Projects usnadní a zpřehlední práci nejen mezi interními, ale i externími spolupracovníky projektového týmu jako jsou architekti, projektanti, subdodavatelé nebo konzultanti. Pokud se hodláte zbavit zbytečného papírování a věnovat se naplno projektu, máme pro Vás systém Field View. Ten ocení každý, kdo se potýká s každodenním papírováním souvisejícím se stavební zakázkou. Nezáleží na velikosti firmy ani na Vaší roli v projektu. Field View poskytuje přehlednou správu nedodělků, změn, chyb a dalších úkolů. Sjednocení formulářů a sdílení získaných informací na jednom místě usnadňuje koordinaci činností všech subjektů podílejících se na projektu. Uvědomujeme si, že digitalizace procesů ve stavebnictví je nevyhnutelný trend, který je stále aktuálnější a příprava na BIM i postupné začlenění do procesu digitalizace je nezbytnou podmínkou pro budoucí úspěch a konkurenceschopnost. Můžeme potvrdit, že jsme nejen na BIM připraveni, ale snažíme se našimi aktivitami přispět k větší propagaci a popularizaci tohoto moderního způsobu řízení projektů.

Důkaz místo slibů

Pozitivní reference našich uživatelů jsou mnohem víc než tisíc pochvalných slov z dílny reklamní agentury. Proto už dost řečí! Podívejte se sami, co o nás a našich produktech říkají ti, kteří s námi uzavřeli partnerství. Jsme přesvědčeni, že i Vy se nad současným způsobem řízení svých projektů přinejmenším zamyslíte. A pokud se nám ozvete, jsme si jisti, že Vám dokážeme nabídnout řešení šité na míru.

 

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas

 

Vybrané videoreference

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas