aktualizace8 1

Jak jistě víte, v létě proběhla největší aktualizace systému euroCALC 4. Kromě zcela nových agend, jsme do systému také zapracovali desítky požadavků a přání od našich uživatelů. Přinášíme Vám další ukázku vylepšení, která můžete v euroCALCu 4 používat a věříme, že Vám zjednoduší Vaši práci a ušetří čas.

Jednoduché přidání položky do probíhající poptávky

Agenda Poptávky nyní nabízí novou možnost: přidat položky do probíhající poptávky. Častokrát se stává, že po vyhotovení poptávky je potřeba do ní zahrnout ještě nějakou zapomenutou nebo doplňující položku. To znamenalo v podstatě vytvořit poptávku s dodavatelem znovu. Nyní stačí otevřít danou poptávku, zvolit novou funkci "Přidat novou položku" a jednoduše vložít potřebnou položku do poptávky. Odpadá tedy pro rozpočtáře absolvování ještě jednoho výběrového kola. Je to rychlé a bezstarostné řešení.

agenda smluv maly
 agenda smluv maly

Změna ceny celé nabídky na jedno kliknutí

V závěru poptávkového řízení může nastat situace, kdy některá z firem nabídne možnost celkového snížení celé své nabídky. V euroCALCu tu operaci nyní můžete provést snadno a rychle, a to díky nové funkci "Upravit ceny". Ta v Poptávkách dovolí na pár kliknutí snížit, případně i zvýšit, celkovou cenu poptávky (skupinu, objekt, materiál) u konkrétní firmy.

Rychlejší uzavírání poptávek

V průběhu zakázky jistě vzniká velké množství Poptávek. Poptávky mají jedno nebo i více kol a obsahují různé požadavky: střechy, elektro, TZB atd. V systému euroCALC mohou nyní nově vzniknout poptávky z limitek, tedy na materiály, stroje, práci apod. A aby bylo možné Poptávky rychleji uzavírat, doplnili jsme akci "Změnit stav poptávky", kterou lze provést hromadně včetně možnosti vložení komentáře.

agenda smluv maly
agenda smluv maly

Pohodlné a bezpečné zpracování souboru ECX

Obdrželi jste soubor z poptávkového řízení vytvořeného v systému euroCALC 3? Jestliže používáte poslední verzi euroCALC 4 nemusíte mít ze zpracování ECX souboru žádné obavy. euroCALCu 4 si nyní umí lehce poradit s nahráním souboru ECX a jednoduše tak vytvoříte novou zakázku. S tou pak můžete dále pracovat jako s každou jinou. Na závěr potom zakázku vyexportujete zpět do souboru ECX a odešlete zadavateli. Celá komunikace tedy probíhá v systému euroCALC, což vám zaručuje maximální pohodlí a bezpečnost zpracování.

Vylepšené filtrování

Díky přehlednému editoru filtru si můžete rozšířit podmínky filtrace podle svých představ. Do editoru se dostanete tak, že po použití jakéhokoliv filtru kliknete nad záhlavím v pravé části na tlačítko Přizpůsobit. Zde si nadefinujete filtrační podmínky a získáte tak data, která jste chtěli v mřížce vidět. Složitější filtry, které často zadáváte ručně, doporučujeme uložit do uživatelského filtru. Na záložce Zobrazení, vedle akce "Výběr filtru" je také možnost "Uložit filtr jako uživatelský", který v systému bude nabízen jen pro Vás, nebo akce "Uložit filtr jako veřejný", který budou moci používat i Vaši kolegové.

agenda smluv maly
agenda smluv maly

Výpočet záporné výměry rychle a snadno

Na základě požadavků od našich zákazníků lze nyní v systému euroCALC 4 provést nastavení výměry kopírovaných položek zakázky do nového dodatku na zbytkovou zápornou výměru z uzavřených období čerpání. Toto nové řešení Vám zjednoduší práci a ušetří čas.

                        

 

 

Pokud využíváte pro svou práci stále ještě euroCALC 3 a zajímáte se o upgrade softwaru, přihlaste se na Snídani s Callidou. Zde se zevrubně seznámíte se systémem euroCALC 4 a dozvíte se, že přechod na vyšší verzi je snazší, než si myslíte.

A jestliže již euroCALC 4 používáte, dostaňte z něj ještě víc! Přihlaste se na některý z nových vzdělávacích kurzů.

 

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas