aktualizace8

 

Aktualizace systému euroCALC 2022/srpen

Seznamte se s dalšími novinkami, díky kterým získá uživatel systému euroCALC 4 větší přehled o svých příležitostech, nabídkách a zakázkách.

  

Přehledy o zúčastněných firmách a investorovi v obchodních příležitostech

V detailu obchodní příležitosti uživatel systému uroCALC 4 rychle dohledá přehled příležitostí a nabídek, které pro investora již realizoval, včetně informace zda-li byla nabídka vítězná nebo ne. Dále je v nabídce detail, který ukáže, na jakých obchodních příležitostech se ze zúčastněnými firmami uživatel již setkal, jaká byla jejich nabídka a zda-li zakázku získali.

agenda smluv maly
agenda smluv maly

Termíny odevzdání nabídky přehledněji

Zpřehlednili jsme indikaci stavu termínu odevzdání nabídky, a to pomocí podmíněného formátování v podobě tzv. „Semaforu“. Zelená indikuje nabídky, kde zbývá do termínu odevzdání více než 20 dní, oranžová méně než 20 dní a červená indikuje nabídky, které jsou po termínu odevzdání

Přehled Marže zakázek

V přehledech na zakázky jsme přidali přehled o předpokládané marži v Obchodě a výsledné marži v Realizaci. Přehled je koncipován tak, že nejprve je dostupná informace o marži všech zakázek v určité fázi

agenda smluv maly
agenda smluv maly

Možnost dohledání x-položek v různých zakázkách

euroCALC nově nabízí možnost zobrazit položky vyskytující se ve všech zakázkách, respektive ve všech verzích zakázek. Přináší to například jedinečnou možnost dohledat x-položky, které se již v nějaké zakázce ocenili. Dále lze porovnat ceny zakázek podle cenových úrovní a mnoho dalšího.

Přehled realizovaných zakázek pro Investora

V přehledech investorských firem se v detailu zobrazuje informace, ve kterých zakázkách se investor vyskytuje a která zakázka pro investora byla vítězná či nikoliv.

agenda smluv maly
agenda smluv maly

A další nové vychytávky v systému euroCALC 4:

  • Na seznam zakázek jsme přidali zobrazení „Moje zakázky“. Zde uživatel nalezne všechny zakázky, kde je součástí realizačního týmu.
  • V detailu na seznamu zakázek přidali dvě záložky – Komentáře a Smlouvy.
  • Na záložce Komentáře je zobrazen Komentář zakázky a Komentář verze.
  • Na záložce Smlouvy jsou zobrazeny všechny smlouvy v dané verzi.

 

                        

 

 

Pokud využíváte pro svou práci stále ještě euroCALC 3 a zajímáte se o upgrade softwaru, navštivte webinář Snídaně s Callidou. Zde se zevrubně seznámíte se systémem euroCALC 4 a dozvíte se, že přechod na vyšší verzi je snazší, než si myslíte.

 

 

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas