aktualizace8

 

Aktualizace euroCALC 2023/leden

První aktualizace systému euroCALC v roce 2023 je tu! Seznamte se s celou řadou novinek v systému euroCALC i v datech ÚRS.

  

TOP NOVINKA! MATERIÁLY ONLINE

Uživatelé systému euroCALC 4 mohou začít využít zcela novou databázi materiálů a výrobků s aktuálními cenami. Databáze obsahuje více než 1,2 mil výrobků od předních výrobců a dodavatelů stavebních materiálů v ČR. Každý si tak bude moci ověřit aktuální cenu materiálů a výrobků. Ceny jsou aktualizovány na týdenní a měsíční bázi nebo vždy, když výrobce vydá nový ceník. Databáze Materiálů online je přímo napojena na směrné a komerční položky Cenové soustavy ÚRS. 

agenda smluv maly
agenda smluv maly

Nové informace v každém detailu

Spolu s napojením systému euroCALC na Materiály online jsme také vylepšili zobrazení dostupných informací do stávajícího katalogu materiálů SPCM, které Vám pomohou při přidávání nebo záměně položky. V detailu Materiály SPCM jsou pro rychlé porovnání uvedeny položky z katalogu materiálů SPCM, které lze do zadání jednoduše převést dvojklikem. V detailu Podrobnosti nyní naleznete další doplňující informace k vybrané položce. A v detailu Alternativy jsou pro porovnání zobrazeny srovnatelné materiály z katalogu Materiály online.

Zjednodušení a zrychlení práce ve formuláři Obsah balíčku

Práce s balíčky neodmyslitelně patří k systému euroCALC stejně jako používání zkratek. Nově jsme proto přidali klávesové zkratky pro práci ve formuláři Obsah balíčku. Pomocí klávesnice nyní jednoduše zařídíte přidání položek z oceňovacích podkladů a zobrazení/deaktivaci panelů kalkulace a panelu cen a sazeb.

agenda smluv maly
agenda smluv maly

Přehledné porovnávání obchodní a realizační verze

Také porovnáváte mezi sebou obchodní a realizační verze? Připravili jsme pro vás nový přehled, který tyto dvě verze mezi sebou porovná. Vycházíme z kalkulace odbytové ceny a plánovaného nákladu a porovnáváme hodnoty se sledovaným skutečným nákladem v realizační verzi. A tak verzování zakázky a sledování odbytové a nákladové verze tím získává další význam!

Jednodušší porovnání dvou verzí rozpočtu

Formulář pro porovnání dvou verzí rozpočtu nově umožňuje na jeden klik zaměnit zdrojovou a porovnávanou verzi mezi sebou.

agenda smluv maly
agenda smluv maly

Typ výpočtu X položky

Používáte v rozpočtu X položky? Nyní můžete již při jejich přidávání ovlivnit typ výpočtu dané položky.

 

 

Větší přehled ve sdíleném režimu

Také spolupracujete na zakázce společně s kolegy? Využíváte novou funkci v systému euroCALC „Sdílení zakázky“? A také občas potřebujete vědět, kdo všechno na zakázce právě pracuje? Dnes stačí najet na záložku zakázky a ihned vidíte, kdo v zakázce pracuje.

agenda smluv maly
                        

 

 

 

 

 

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas