Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

bim aktualitaDnes již asi všichni víme, že BIM znamená v angličtině Building Information Management. Volně přeloženo do češtiny je to digitalizace spolupráce ve stavebnictví. Investoři a zadavatelé už mají povědomí a představu o tom, co to BIM je a jak funguje. Nicméně v praxi se ukazuje, že řada z nich by ocenila obecný návod, jakýsi „modus operandi“, jak prakticky začít s adaptací BIM procesů při řízení stavby.

Bim v praxi

BIM je multioborová disciplína. Z tohoto důvodu nějaké (říkejme dílčí) změny zasáhnou téměř všechny členy projektového týmu – od investora, přes projektanta a dodavatele až po provozovatele. Proto pro všechny, kteří uvažují o tom, jak BIM začít aplikovat na své projekty, jsme připravili diskuzní seminář o způsobu implementace BIM. Dnes není k dispozici žádná ověřená příručka: Jak na to… tudíž je důležité, aby docházelo při aplikaci změn k zpětné vazbě. A to je přesně ten důvod, proč je diskuzní nejen náš workshop, ale diskuzní musí být celý proces řízené změny.

Jak Vám s BIM může Callida pomoci

Jsme schopni zájemcům pomoci při implementaci BIM, a to konkrétně vypracováním vstupní rozvahy a analýzy zdrojů. Dokážeme připravit návrh procesů a jejich nasazení na konkrétní pilotní projekt nebo projekty. Vzhledem k jedinečnosti každého stavebního díla, však nemůžeme používat šablony zadání, a navíc musíme umět reagovat na změny proměnné v průběhu projektu.

pomuzeme vam v kazde fazi projektu

U nás se můžete seznámit se situací v tvorbě standardů a koncepcí zavedení BIM v ČR a nahlédnout do pilotních projektů, u kterých se BIM začíná postupně implementovat. Pořádáme bezplatné "Snídaně" s BIM, která před časem úspěšně proběhla, a pro velký zájem brzy vyhlásíme další termín. Případně si u nás můžete sjednat individuální konzultaci. Začněte BIM řešit už nyní, jedině tak získáte náskok před ostatními a konkurenční výhodu.

 

Konzultovat řešení

Nabízíme ucelené řešení pro zadavatele i dodavatele, kteří chtějí metodu BIM začít využívat u svých projektů. Napište nám, rádi se s Vámi spojíme.

Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas
Chyba v ověření

 

Úspěšné projekty

Sídlo a zákaznické centrum:
Callida, s.r.o., Kloboučnická 24, 140 00 Praha 4
T +420 234 710 234, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Callida je partner společnosti Viewpoint Construction Software, Portland (OG), USA.

viewpoint logo

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas
Chyba v ověření