AKTUALIZACE2VVV

V pátek 21.2. vyšla první aktualizace systému Field View v roce 2020 – podívejte se co je nového…

První verze Viewpoint Field View ™ v roce 2020 přináší vylepšení ve vyhledávání pro systém Android, nové API a vylepšenou integraci (propojení) s produktem Viewpoint For Projects. Tato aktualizace rovněž zahrnuje opravy problémů nahlášených uživateli.

Vyhledávejte podle ID úkolu nebo ID formuláře na zařízeních Android

Klepnutím na novou možnost Hledat podle odkazu (Search by Ref.) můžete rychle najít formulář nebo úkol pomocí jeho ID. Klepnutím na formulář nebo úkol otevře položku v daném umístění.

API - nová a vylepšená

Nové API GetFormTemplateDetails () poskytuje všechny informace pro šablonu formuláře včetně podřízených otázek, skupin a tabulek.

Namísto volání funkce GetForm () kvůli každému jednotlivému formuláři (skupiny, tabulky, otázky atd.), můžete pomocí tohoto nového API provádět hromadné dotazy jak pro GetProjectFormsList () (pro formuláře), tak i pro GetProjectFormsListUpdated. () (pro odpovědi ve formuláři) a pomocí výsledků a informací z GetFormTemplateDetails ()formuláře vytvořit.

Na podporu výše uvedeného nového (rozhraní) API, nynější funkce API GetProjectFormsList () vrací FormTemplateID. ID šablony formuláře můžete použít k volání GetFormTemplateDetails ().

U uzavřených formulářů nyní obsahuje funkce API API GetProjectFormsList ()jméno uživatele, který formulář uzavřel, takže není třeba se odkazovat na audit trail.

Vylepšená integrace formulářů s hlediskem pro projekty

Formuláře Field View zaslané do Viewpoint For Projects (VFP) jsou nyní ve VFP snáze identifikovatelné. Názvy souborů nyní zahrnují název projektu, ID formuláře, název formuláře, umístění a název formuláře, takže názvy souborů jsou smysluplnější. Další podrobnosti naleznete v části O souborech PDF odeslaných za účelem zobrazení projektů na webu podpory.

Celý článek v originále naleznete ZDE.

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas