asite web5

 

Uzavřeli jsme strategické partnerství s britskou společností Asite, která je významným celosvětovým hráčem v oblasti digitálního inženýrství. Díky tomu se na český stavební trh dostává unikátní platforma Asite Adoddle, která v sobě spojuje sdílené datové prostředí (CDE) a nástroj pro koordinaci a řízení stavebních projektů (Field Management).

Asite Adoddle umožňuje daleko lepší a přehlednější spolupráci, která přináší obrovské úspory času i nákladů a vede k menší chybovosti při realizaci stavebních zakázek. Společné datové prostředí poskytuje firmám neomezené místo pro ukládání, spravování a sdílení všech projektových dat v jednom centrálním a bezpečném úložišti.

Jedná se o neocenitelný nástroj pro komunikaci mezi investorem, generálním dodavatelem, subdodavateli a dalšími konzultanty a společnostmi, které se podílejí na přípravě a realizaci projektu. Na míru nastavené procesy řízení projektu zajišťují bezproblémovou a vysoce efektivní spolupráci po celou dobu trvání projektu – od přípravy, přes realizaci až po jeho dokončení a správu.

Asite má sídlo v londýnském Tech City a má své zastoupení a kanceláře po celém světě: v New Yorku, Houstonu, Dubaji, Sydney, Hongkongu či Indii. Jsme hrdí na to, že jsme se stali členy této úspěšné globální rodiny, a že právě my pomáháme v rámci digitalizace zavádět u nás v České republice moderní technologie a postupy.

Chcete-li se dozvědět více, tak navštivte web asite.cz nebo kontaktujte náš tým.

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas

 

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas