aktualizace8

 

Přinášíme další sérii nových funkcí a vylepšení v systému euroCALC 4, která uživateli pomůže pracovat přesněji a s větším přehledem.

  

Přehlednější kontrola položkového rozpočtu

Rozšířili jsme kontrolu rozpočtu o přehledný protokol. Na první pohled tak ověříte, zda jsou v některém tematickém okruhu zpracování rozpočtu formální nedostatky. Následně přejdete na konkrétní uzel, abyste se věnovali přímo vypsaným položkám. Na uzlech kontroly je nově dostupná editace, takže zobrazené položky můžete hned upravit. Dále jsme přidali samostatné kontrolní uzly pro položky skladby, a to výpis položek s nulovou výměrou a nulovou jednotkovou cenou.

agenda smluv maly
 agenda smluv maly

Názornější zobrazení Návazných položek

Některé položky Stavebních prací a Montážních prací u sebe záměrně neobsahují materiály a nechávají na uživateli, aby je následně přidal jako samostatnou položky. EuroCALC 4 ve své databázi o těchto položkách ví a aby uživateli usnadnil práci, nabízí mu tyto položky formou Návazných položek. Pro snadnější přehled jsme Návazné položky připravili do samostatného detailu, který zobrazujeme při vložení položky do zakázky, nebo i při prohlížení v Oceňovacích podkladech.

Snadnější ovládání třídících kritérií

Zpracováváte velké zakázky? Využíváte maximální počet dostupných třídících kritérií? Využíváte klávesové zkratky? Tak právě pro Vás jsou připravené nové funkce v podobě rozšíření ovládání třídících kritérií přímo z klávesnice. Kombinací Ctrl+6, nebo Ctrl+7 a Ctrl+8 nyní rozbalíte zakázku až do její osmé úrovně.

agenda smluv maly
agenda smluv maly

Nová možnost vymazání hodnoty z rozbalovací nabídky

Nově jsme přidali akci pro vymazání hodnoty z rozbalovací nabídky, doplňujeme tak původní mazání klávesou backspace. Najeďte na hodnotu, kterou chcete smazat, klikněte pravým tlačítkem myši a zvolte Vymazat hodnotu.

Optimalizace výkonu počítače

V aktualizaci jsme zapracovali optimalizaci, která zajišťuje uvolňování operační paměti po ukončení zpracovávané úlohy. Jinými slovy, aplikační server programu nebude zatěžovat Váš hardware ve chvíli, kdy to není nutné.

agenda smluv maly
                        

 

 

Pokud využíváte pro svou práci stále ještě euroCALC 3 a zajímáte se o upgrade softwaru, přihlaste se na Snídani s Callidou. Zde se zevrubně seznámíte se systémem euroCALC 4 a dozvíte se, že přechod na vyšší verzi je snazší, než si myslíte.

A jestliže již euroCALC 4 používáte, dostaňte z něj ještě víc! Přihlaste se na některý z nových vzdělávacích kurzů.

 

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas