Snem každého developera je realizovat své projekty hladce, bez zbytečných komplikací a zdržování. A také bez obav z toho, že bude projekt ve výsledku ztrátový. Všechna tato rizika lze eliminovat pořízením kvalitního systémového řešení jako je euroCALC, které výrazně usnadňuje realizaci stavebních zakázek od investičního záměru až po dokončení a správu projektu.

Už ve fázi investičního záměru lze díky digitálnímu archivu využít své zkušenosti z předchozích realizací a lépe odhadnout první indikativní cenu projektu. Spolu s projektovou dokumentací je možné do systému euroCALC jednoduše načíst položkový rozpočet nebo ho získat přímo z BIM modelu a tím mít k dispozici reálnější cenu.

Systém dokáže elektronicky poptat a rychle porovnat nabídky jednotlivých dodavatelů, odhalí podezřele drahé či levné položky, čímž výrazně usnadní výběr nejvhodnějšího dodavatele.

V průběhu realizace všichni dodavatelé předávají fakturaci ve stejné digitální podobě, díky tomu odpadá dřívější neustálé přepisování údajů a lze tak lépe a přehledněji hlídat prostavěnost. Systém euroCALC tím ušetří developerovi nejen čas, ale i peníze.

Pomocí moderní mobilní aplikace lze snadno a přehledně evidovat vady a nedodělky, pořizovat fotodokumentaci z průběhu projektu či vyplňovat nejrůznější formuláře. U každého záznamu je vždy jasné, kdo, kdy a kde jej pořídil, kdo je zodpovědný a do kdy má být problém odstraněn. Navíc lze do systému jednoduše pozvat každého, kdo je na projektu jakýmkoliv způsobem zainteresovaný. Spolupráce je tak pro všechny daleko přesnější a efektivnější.

V průběhu realizace se žádný projekt neobejde bez velkého množství změn. Ať už se jedná o chyby v projektové dokumentaci, optimalizaci výstavby či klientské změny. euroCALC dokáže vše spolehlivě pohlídat, a tak získá developer opravdu reálnou cenu, za kterou se celé stavební dílo realizovalo.

Dokončením stavby však projekt zdaleka nekončí. I nadále lze efektivně evidovat případné reklamace a posuzovat jejich oprávněnost. Místo složitého hledání ve stovkách šanonů je kompletní historie projektu včetně fotodokumentace k dispozici v digitální podobě na jednom místě. Díky systému euroCALC může developer každý projekt vyhodnotit z mnoha různých pohledů. Má totiž uložené všechny jeho fáze a ceny od studie až po finální realizační cenu.

  

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas