Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

 

Řízení letového provozu České republiky s. p. (ŘLP) využívá od podzimu 2018 systém Field View. Tento systém jim výrazně pomáhá při správě objektů po celém území České republiky, a také v oblasti výstavby – zejména při komunikaci s generálním dodavatelem stavby.

Ve svém podnikovém zpravodaji Strip představují Field View svým zaměstnancům. My vám přinášíme krátký úryvek z tohoto článku, ve kterém se dozvíte, jaké největší výhody přinesla implementace Field View v ŘLP:

S použitím jednoho mobilního zařízení lze pořídit záznam o závadě nebo nedodělku s podrobným popisem, pořízenou fotodokumentací (kterou lze ještě popsat a editovat přímo do fotografie), to vše právě na půdorysném podkladu, který slouží k přesnému určení polohy závady. Nastaveným komunikačním plánem lze závady ihned delegovat na příslušné řešitele.

Výhodou řešení přes mobilní zařízení je minimalizování následné agendy v kanceláři, protože všechny potřebné informace se synchronizací zařízení ukládají a delegují odpovědným osobám. Pokud jsou požadovány textové výstupy, tak i tyto se v PDF automaticky generují a rozesílají. Aplikace umožňuje i práci v terénu ve ztížených podmínkách off-line a synchronizace je provedena až po připojení zařízení k internetu. Silnou stránkou je opravdu široká možnost vlastního přizpůsobení zadávaného obsahu na straně uživatele, což z aplikace může činit užitečný nástroj i pro jiná střediska a oddělení podniku.

Celý článek naleznete zde.

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas
Chyba v ověření