Pro příjemnější a snadnější ovládání systému euroCALC  4 Vám přinášíme další vylepšení a opravy několika funkcí, které jistě oceníte při své každodenní práci.

 

 

Kopírování položek ze vzorových zakázek

Systém euroCALC nabízí možnost kopírovat položky ze zakázek, které jsou určené pouze pro čtení. Může se jednat například o vzorové zakázky. Nyní lze kopírovat položky z těchto typů zakázek, a to pomocí funkce „Kopírovat do schránky“ nebo „Drag-and-drop“.

 
agenda smluv maly




sjednoceni polozek gif maly4

Rozbalte to s klávesovou zkratkou Ctrl+9

V systému euroCALC existuje několik klávesových zkratek. Jednou z nich je i Ctrl+9, díky které je možné rozbalit všechna třídicí kritéria v zakázce. Pokud ovšem byl kurzor myši zaměřen v mřížce zakázky, tak funkce Ctrl+9 nefungovala správně. Tento neduh jsme opravili a nyní je tato funkce již plně funkční.
Pokud by vás zajímaly i ostatní klávesové zkratky, naleznete je v Nápovědě systému v sekci: Uživatelské prostředí -> Ovládací prvky -> Klávesové zkratky


 

Přepisovat hodnoty z Excelu nyní můžete snadno a bez chyb

Pro usnadnění přepisování hodnot z Excelu do Poptávky je v euroCALCu určena funkce CTRL+Shift+V. Pomocí této klávesové zkratky lze přenést označené hodnoty z Excelu (například deset buněk) a vložit je do prvního editačního okna v euroCALCu . V aktualizované verzi je provedena oprava, díky které se správně uloží všechny přenášené hodnoty do mřížky zakázky, přesně tam kam patří.

limitky maly video

 

 

Pokud využíváte pro svou práci stále ještě euroCALC 3 a zajímáte se o upgrade softwaru, přihlaste se na Snídani s Callidou. Zde se zevrubně seznámíte se systémem euroCALC 4 a dozvíte se, že přechod na vyšší verzi je snazší, než si myslíte.

A jestliže již euroCALC 4 používáte, dostaňte z něj ještě víc! Přihlaste se na některý z nových vzdělávacích kurzů.

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas