bridge 844772 1280

 

Platforma Asite byla vybrána jako ideální řešení na podporu integrity systému, spolehlivosti, účinnosti a veřejné bezpečnosti potrubního systému společnosti Northern Natural Gas pro dopravu zemního plynu. Toto potrubí vede přes 11 států USA – od Texasu až po Michigan.

Aby společnost Northern Natural Gas lépe spravovala svou rozsáhlou síť klientů, rozhodla se zapracovat na zjednodušení pracovních procesů a postupů. K tomu si zvolila řešení Asite CDE umožňující firmám pracovat s daty, které jsou umístěny a spravovány na jednom místě (jeden zdroj pravdy), a ke kterým mají přístup všichni zúčastnění. 

Společnosti Northern přinese Asite užitek díky automatizovaným procesům (workflow) a zjednodušené správě dokumentů, což uživatelům umožní ukládat a sdílet nejnovější informace s plnou historií auditu a odpovědností.

Více si o spolupráci Asite a Northern Natural Gas můžete přečíst zde.

Pokud Vás téma zaujalo a chcete také efektivněji řídit své projekty pomocí platformy Asite, neváhejte nás kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas