Rozpočtář ořez

 

 

I z pohodlí domova se nyní můžete stát profesionálním rozpočtářem stavebních prací. V současném koronavirovém období, které je plné nejrůznějších omezení a vládních nařízení, se výrazně zvýšil zájem o nejrůznější on-line komunikační platformy. Porady se dnes běžně organizují pomocí internetu a finalizace firemních dokumentů či nabídek se odehrává v cloudu. Proto i my vycházíme vstříc tomuto trendu i požadavkům trhu a připravili jsme pro všechny zájemce videokurz Rozpočtování staveb.

Během tohoto videokurzu, který je možné stáhnout na adrese www.kurzrozpoctovani.cz, se účastníci seznámí s teoretickými znalostmi rozpočtování, naučí se, jak správně číst projekt a formou praktických příkladů si procvičí vytváření položkového rozpočtu a výkaz výměr.

Videokurz Rozpočtování staveb vede zkušený rozpočtář a lektor Ing. Stanislav Tržil a je určený jak začínajícím rozpočtářům a kalkulantům, tak i těm, kteří si potřebují prohloubit své dosavadní základy rozpočtování stavebních prací pro pozemní stavitelství.

Výuka probíhá v softwaru euroCALC 4 a je rozdělena do 9 samostatných lekcí. Podívejte se zdarma na krátkou ukázku z lekce Rozpočtování překladů a nosníků.

Výhody videokurzu: 

  • Video lze pustit kdekoli a kdykoli i opakovaně
  • Každý se zvolí své tempo a intenzitu výuky
  • Každou lekci lze kdykoli přerušit a libovolně se vracet zpět k již probrané látce.

Tlačítko CHCI VĚDĚT VÍC nebo OBJEDNAT – proklik na stránky www.kurzrozpoctovani.cz

 

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas