Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

budte in budte v bimPříprava na BIM přímo souvisí s digitalizací procesů ve stavebnictví. Tato tři písmena se už pomalinku dostávají do povědomí investorů i zadavatelů a odborná veřejnost má určitou představu, co Building Information Management znamená a jak funguje. Ovšem ukazuje se, že teoretická znalost nestačí. Je důležité vědět, co Vás čeká a jak konkrétně začít s adaptací BIM procesů při řízení stavby.

Jak na BIM

BIM se dotkne téměř každého v projektovém týmu – od investora, přes projektanta a dodavatele až po provozovatele. Stále však schází dostatek informací, jak začít aplikovat BIM na své projekty. Proto jsme zahájili sérii seminářů a workshopů týkajících se právě této problematiky.

Posnídejte BIM s námi

Pořádáme Snídaně s Callidou na téma BIM, na kterých se snažíme uplatnit své poznatky a informace získané z již realizovaných projektů. Účastníci se mohou seznámit s tím, jaká je aktuální situace v tvorbě standardů a koncepce zavedení BIM v ČR a zároveň nahlédnout do pilotních projektů, u kterých se BIM začíná postupně implementovat. Jak rychle bude BIM běžnou součástí českého stavebnictví záleží jen na nás. My jsme schopni zájemcům pomoci při implementaci BIM, a to konkrétně vypracováním vstupní rozvahy a analýzy zdrojů. Dokážeme připravit návrh procesů a jejich nasazení na konkrétní pilotní projekt nebo projekty. Vzhledem k jedinečnosti každého stavebního díla nelze používat šablony zadání a je potřeba umět reagovat na změny v průběhu projektu. Sledujte náš web nebo Facebook. Brzy bude vyhlášený další termín Snídaně s Callidou na téma BIM, na které se můžete dozvědět, co Vás s příchodem BIM čeká a nemine. Máte-li zájem, můžete si u nás sjednat i individuální konzultaci. Neváhejte, BIM už klepe na dveře.

bim snidane 1 bim snidane 2 bim snidane 3bim snidane 4

Úspěšné projekty

Sídlo a zákaznické centrum:
Callida, s.r.o., Kloboučnická 24, 140 00 Praha 4
T +420 234 710 234, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Callida je partner společnosti Viewpoint Construction Software, Portland (OG), USA.

viewpoint logo

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas
Chyba v ověření