budte in budte v bimPříprava na BIM přímo souvisí s digitalizací procesů ve stavebnictví. Tato tři písmena se už pomalinku dostávají do povědomí investorů i zadavatelů a odborná veřejnost má určitou představu, co Building Information Management znamená a jak funguje. Ovšem ukazuje se, že teoretická znalost nestačí. Je důležité vědět, co Vás čeká a jak konkrétně začít s adaptací BIM procesů při řízení stavby.

Jak na BIM

BIM se dotkne téměř každého v projektovém týmu – od investora, přes projektanta a dodavatele až po provozovatele. Stále však schází dostatek informací, jak začít aplikovat BIM na své projekty. Proto jsme zahájili sérii seminářů a workshopů týkajících se právě této problematiky.

Posnídejte BIM s námi

Pořádáme Snídaně s Callidou na téma BIM, na kterých se snažíme uplatnit své poznatky a informace získané z již realizovaných projektů. Účastníci se mohou seznámit s tím, jaká je aktuální situace v tvorbě standardů a koncepce zavedení BIM v ČR a zároveň nahlédnout do pilotních projektů, u kterých se BIM začíná postupně implementovat. Jak rychle bude BIM běžnou součástí českého stavebnictví záleží jen na nás. My jsme schopni zájemcům pomoci při implementaci BIM, a to konkrétně vypracováním vstupní rozvahy a analýzy zdrojů. Dokážeme připravit návrh procesů a jejich nasazení na konkrétní pilotní projekt nebo projekty. Vzhledem k jedinečnosti každého stavebního díla nelze používat šablony zadání a je potřeba umět reagovat na změny v průběhu projektu. Sledujte náš web nebo Facebook. Brzy bude vyhlášený další termín Snídaně s Callidou na téma BIM, na které se můžete dozvědět, co Vás s příchodem BIM čeká a nemine. Máte-li zájem, můžete si u nás sjednat i individuální konzultaci. Neváhejte, BIM už klepe na dveře.

bim snidane 1 bim snidane 2 bim snidane 3bim snidane 4

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas