studentiVe firmě Callida dlouhodobě podporujeme studenty s cílem zvýšit jejich znalosti a praktické dovednosti při oceňování staveb a tvorbě rozpočtů. Proto studentům středních a vysokých škol stavebních nabízíme bezplatné zapůjčení systému euroCALC.

Díky tomu se studenti SŠ a VŠ již v průběhu studia mohou připravovat na svou budoucí profesi. Nabyté znalosti a dovednosti totiž velmi dobře uplatní v praxi. Navíc systém euroCALC není jen program pro oceňování staveb, tvorbu rozpočtů a kalkulací. Nabízí například i možnost sledovat ekonomické údaje o jednotlivých zakázkách včetně tvorby vlastních cen a kalkulací. Proto jej využijí nejen studenti, kteří hledají uplatnění přímo při realizaci staveb například jako stavbyvedoucí. Ale jistě jej ocení i ti, kteří plánují stát se manažery v realizační či projektové firmě, případně mají zájem o profesi projektanta stavebně-technologických projektů, technologa předvýrobní přípravy a realizace apod.

Proč si euroCALC zapůjčit?

  • významně zvýšíte své šance na uplatnění ve své praxi
  • je vždy po ruce – rozdělanou práci ve škole doděláte doma nebo na kolejích
  • plná verze bez omezení
  • bez instalace programu – on-line přístup přes internet
  • kompatibilní s počítači iMAC
  • máte veškeré výstupy (Excel, Word, PDF)

Jak si euroCALC zapůjčit?

Pokud jste student střední nebo vysoké školy stavební a máte zájem připravit se na svou profesní kariéru, vyplňte objednávkový formulář. Zašleme Vám přístupové údaje.

Co o systému euroCALC říkají ti, kteří si jej už zapůjčili?

Zdeněk L., VUT Brno
Pro mé studijní účely vyhovující, nástroje, funkce i přehlednost.

Tomáš Z., SPŠ Třebíč
Byl jsem spokojen se všemi funkcemi programu. 

Martin R., SPŠ Hradec Králové
Jelikož jsem student, neměl jsem ve škole tolik možností program pečlivěji prozkoumat, ale myslím si, že je velice srozumitelný, na ovládání snadný, přehledný a rychlý.

Ondřej U., SPŠ Praha
Na to, že jsem byl úplný začátečník, tak se mi v programu dělalo velmi dobře a byl velmi přehledný. Správa reklamních kampaní.

Roman Č., VUT Brno
Spokojenost v celé míře.

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas