server 2160321 1920

 

 

Tým Asite Digital Engineering, který upevňuje své místo v čele stavebních inovací, je jednou z prvních dvanácti přidružených poradenských společností britské organizace BSI BIM.

Londýn, Velká Británie (únor 2021) – Společnost Asite oznámila, že její tým Digital Engineering je nově členem programu přidružených konzultantů British Standards Institution (BSI ACP). Svým členstvím si společnost Asite upevňuje pozici globálního hráče v odvětví digitálního stavitelství.

Společnost Asite je jednou z mála organizací na světě s certifikátem BSI ACP. Zasloužila se o něj díky svým bohatým zkušenostem s konzultacemi při implementaci stavebních projektů a také díky vývoji softwaru v souladu s normou ISO 19650.

Rob Clifton, Asite SVP pro Velkou Británii a Evropu

„Jsme hrdí na to, že v tak dynamickém odvětví, jako je digitální stavitelství jsme s našim týmem Digital Engineering neustále v čele. Pravidelné vzdělávání, zvyšování kvalifikace a inovace umožnily společnosti Asite konkurovat na globálním trhu větším firmám a poskytovat špičkové poradenství v oblasti digitální transformace.“

Zavázali jsme se poskytovat detailní přehledy a znalosti určené k tomu, abychom klientům pomohli rozvíjet principy digitálního stavebnictví. Toto nezávislé poradenství a certifikát od BSI jen zvyšuje důvěryhodnost společnosti Asite a našich rozsáhlých služeb v oblasti digitálního inženýrství. “

Za tým Digital Engineering se k budoucí roli vyjádřili Aysar Abou Kheir a Arushan Mahendrakumar

Aysar Abou Kheir, manažer profesionálních služeb MENA

„Díky našim odborným znalostem v oboru a strategickému poradenství se náš tým snaží pokračovat v podpoře digitální transformace u našich klientů tím, že jim pomáháme definovat, vyvíjet a nasadit dokonalou kombinaci technologií a osvědčených postupů, aby bylo možné dosáhnout standardů organizace BSI pro BIM.

Arushan Mahendrakumar, vedoucí digitálního inženýrství, řekl:

"Toto je zásadní krok vpřed v úsilí stát se světovými lídry v oblasti digitálního poradenství. To je nejen logickým vyústěním naší dosavadní práce se stávajícími klienty, ale také to potvrzuje naše schopnosti aplikovat osvědčené postupy a neustále se posouvat v aplikování metodiky BIM.

Asite pokračuje ve své misi stát se přední světovou platformou pro digitální transformaci a členstvím v British Standards Institution (BSI ACP) si dále upevňuje svou reputaci ve stavebním sektoru.

O společnosti BSI

British Standards Institution (BSI) je britská národní normalizační organizace (NSB), která vytváří technické normy a dodává certifikáty pro širokou škálu produktů a služeb.

BSI vydává ročně více než 3 100 standardů ve 193 zemích a spolupracuje s odborníky z různých oborů, vládními organizacemi, obchodními sdruženími, podniky všech velikostí i spotřebiteli s cílem vypracovat standardy, které odrážejí osvědčené obchodní postupy a podporují cíle udržitelného rozvoje, které stanovila OSN.

Chcete-li se dozvědět více o BSI, klikněte sem.

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas