video callida

 

Klikněte na červené tlačítko a vyplňte jednoduchý formulář nebo zavolejte na 234 710 234. 

Konzultovat řešení

Osobní setkání je pro nás důležité. Jedině tak porozumíme Vašim potřebám a dokážeme představit komplexní možnosti systému euroCALC. Po obdržení kontaktů se s Vámi spojíme a domluvíme další postup.

Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas

Každá prosperující stavební firma se dříve nebo později, s přibývajícími zakázkami a větším objemem práce, zákonitě dostane do situace, kdy už se stávajícími softwarovými nástroji, a tím je povětšinou obyčejný tabulkový procesor, přestává zvládat svou každodenní agendu.

Je to logické. Více práce přináší více pracovních úkolů, více kontroly, více změn, oprav a tím pádem bohužel i více chyb – zcela přirozeně. V tomto momentě, i když si to chce málokdo přiznat, je nejvyšší čas na změnu. Na změnu způsobu práce.

Je potřeba najít systémové řešení, které přistupuje k projektům komplexně. Zjednodušuje pracovní procesy v jednotlivých fázích stavební zakázky – od přípravy, přes realizaci až po monitoring celého stavebního díla. Skoro všichni, kteří uvažují o změně, ze začátku říkají: „Teď na to není ta pravá chvíle, máme zrovna hodně práce a nestíháme“. Ale pravý opak je pravdou. Vhodná chvíle pro zavedení systémového řešení je právě tehdy, když zjistíte, že máte práce nad hlavu.

Pokud totiž chcete své projekty zvládat s přehledem, včas a v rámci rozpočtu, je nejvyšší čas začít používat moderní softwarové nástroje, které Vám pomohou pracovat efektivně a na mnohem vyšší úrovni. Nechejte se inspirovat následujícím animovaným filmem – leccos Vám napoví.

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas