A my ji zvládli na výbornou

eon logo print 800x238Když jsme v roce 2018 vyhráli výběrové řízení na dodavatele rozpočtovacího softwaru, které vyhlásila společnost E.ON, zavládlo u nás ve firmě všeobecné nadšení. Ale také určité očekávání, zda-li jsme schopni takovou velkou zakázku zvládnout. Nyní lze bez obav říct, že projekt E.ON jsme zvládli na jedničku a nemyslíme si to jen my. Nadmíru spokojený je i náš klient.

Našim klientům dodáváme ucelená řešení, která jsou šitá na míru jejich požadavkům a potřebám. Nabízíme systémy, které výrazně zjednodušují a urychlují pracovní procesy v jednotlivých fázích stavební zakázky.

Společnosti E.ON jsme po vstupní analýze poskytli komplexní řešení jednotného rozpočtování staveb, které jsme následně v období 2018-2020 implementovali a nasadili do užívání. Při nastavování systému euroCALC bylo realizováno několik úprav menšího i většího rozsahu nad rámec zadání. Celkově je projekt hodnocen jako úspěšný a řešení je nasazené pro produktivní užívání.

Společnost E.ON je jednou z předních světových energetických společností se silným postavením na trhu jak v České republice, tak i v Evropě. Je významným dodavatelem elektřiny a řadí se mezi největší dodavatele plynu v ČR. Co do počtu zákazníků je E.ON třetím největším dodavatelem energií v ČR. Distribuční soustava u společnosti E.ON je provozována společností E.ON Distribuce, a.s.

 

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas