Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

140x90 aktualizacePrávě teď Vám přinášíme pravidelnou aktualizaci dat na cenovou úroveň 2019-I. Nová data odráží razantní nárůst cen stavebních prací a materiálů o více než 8 %, proto se vyplatí věnovat nově nastaveným cenám náležitou pozornost.

Žádný rozpočtář či kalkulant si nepřeje vytvářet rozpočty pod cenou. Není to profesionální a ani výhodné. Tvorbě nepřesných rozpočtů lze přitom snadno zabránit. Stačí pravidelně aktualizovat cenové úrovně stavebních prací a materiálů. Ceny se neustále mění a promítá se do nich vývoj ve stavebnictví u nás. Za poslední rok došlo k značnému nárůstu cen na stavebním trhu (navýšení přes 8 %), proto je víc než kdy jindy důležité, mít k dispozici aktuální ceny. Jedině tak nebudete vytvářet své rozpočty pod cenou.

Neváhejte nás Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my Vás rádi s aktuálními daty seznámíme.

 

Úspěšné projekty

Sídlo a zákaznické centrum:
Callida, s.r.o., Kloboučnická 24, 140 00 Praha 4
T +420 234 710 234, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Callida je partner společnosti Viewpoint Construction Software, Portland (OG), USA.

viewpoint logo

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas
Chyba v ověření