Ve dnech 2. a 3. září se konal VI. ročník Odborné konference BIM ve stavebnictví, na kterém Callida nemohla chybět. Letos mezi hlavní témata konference patřilo téma: Vize dalšího vývoje BIM a stav přípravy digitální legislativy. V rámci workshopů vystoupili ve čtvrtek 3. září i dva zástupci z naší společnosti. V dopoledním programu se představil Pavel Hanuš (Business Development Manager), který seznámil účastníky s našimi zkušenostmi s CDE v praxi.

V odpoledním bloku Daniel Zeithaml představil možnosti BIM rozpočtování. V rámci doprovodného programu proběhla také výstava MiniExpo BIM 2020, kde jsme prezentovali BIM nástroje, které v současnosti nabízíme stavebnímu trhu v ČR. Jedná se zejména o systém euroCALC 4, který umožňuje pomocí modulu BIM rozpočtování vytvářet výkaz výměr přímo z BIM modelu. A také jsme představili novinku Asite. Jedná se o aplikaci, která v sobě propojuje CDE a Field Management.

Tento systém zajišťuje bezproblémovou a přehlednou spolupráci na projektu, a to od přípravy, přes realizaci až po jeho dokončení a správu. Pokud Vás tato témata zaujala a neměli jste možnost se Odborné konference BIM ve stavebnictví zúčastnit, podívejte se na záznam z konference https://youtu.be/EapXrVrRvrQ?t=12140, kde v časech 3:22:20 resp. 5:58:55 můžete zhlédnout naše příspěvky. Nebo nás rovnou kontaktujte – rádi se s Vámi sejdeme osobně.

  

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas