server 2160321 1920

Nové datové centrum bude podporovat rozvoj infrastruktury a investiční projekty v různých regionech Evropské unie.

 

Amsterdam, Nizozemsko — Asite s potěšením oznamuje otevření nového datového centra v EU.

Datové centrum, které slouží zákazníkům Asite ve 27 členských státech, bude podporovat rozvoj infrastruktury a investičních projektů ve všech regionech EU a zároveň zajistí, že veškeré informace a data o projektech realizovaných v rámci EU také zůstanou v Evropské unii. Hlavní datové centrum se nachází v nizozemském hlavním městě Amsterdamu, záložní datacentrum je v německém Frankfurtu nad Mohanem.

 

Devendra Gera, technologický ředitel společnosti Asite, řekl:

„Otevření nejnovějšího datového centra Asite v EU představuje další milník v našem předsevzetí, aby všechna data a duševní vlastnictví našich klientů byly bezpečně uloženy v souladu s místními předpisy na území EU. Evropská unie je pro Asite klíčovým partnerem a doufáme, že klienti Asite považují otevření tohoto nového datového centra za jasnou ukázku našeho závazku vůči tomuto regionu. “

 

Datové centrum má následující certifikace: ISO 9001, ISO 27001, ISO 22301, ISO 20000, PCI DSS, SOC 1,2,3 spolu s BIR 2012, AFM / DNB a NEN 7510, což zajišťuje dodržování přísných standardů.Datové centrum zároveň splňuje celosvětové standardy pro zálohu a záchranu dat při neplánovaných výpadcích způsobenými přírodními vlivy nebo člověkem.

To je zajištěno automatickými procesy pro hladký přenos a bezproblémové obnovení dat. Společnost Asite pracovala na řadě významných projektů v celé EU, včetně Oosterweel Link v Antverpách, který se prostřednictvím pěti dalších projektů snaží zlepšit dostupnost, bezpečnost provozu a kvalitu života v regionu Antverpy.

Otevřením nového datového centra v Nizozemsku navazuje Asite na nedávné otevření datacentra v Království Saúdské Arábie. To představuje obrovský krok vpřed v rozšiřování kapacity digitálního inženýrství v různých lokalitách. Společnost Asite drží globálně serverové sítě v každém ze svých klíčových provozních míst, aby zajistila optimální procesy správy dat, které splňují místní předpisy.

V současné době se nacházejí datová centra ve Velké Británii, USA, Austrálii, Spojených arabských emirátech a Saúdské Arábii. A nyní nově i v Evropské unii.

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas