aktualizace8

 

Stabilita a jistota. Dvě hlavní témata nové aktualizace systému euroCALC 4 2020/červen.

 

Upravili jsme přístup k zálohám zakázek, takže o svou rozdělanou práci nepřijdete
V systému euroCALC 4 se vytváří dočasná záloha rozpracované zakázky každé tři minuty. Pokud zakázku pravidelně neukládáte a vypne se Vám počítač nebo se odpojíte od sítě a vašeho serveru, tak při následném otevírání té samé zakázky je Vám nabídnuta její záloha. Díky tomu můžete pokračovat tam, kde jste skončili. Nově se tato záloha nabízí i Vašim kolegům, aby v případě potřeby práce na stejné zakázce mohli i oni navázat na správném místě. A co se stane, pokud zálohu odmítnete? Vrátíte se v zakázce do poslední korektně uložené verze.

Kdo si počká ten se dočká.
Narazili jste na stav, kdy program neodpoví a vyskočí hláška TIMEOUT? Mohlo se Vám to stát na větších zakázkách a složitějších přehledech, kdy aplikační server nestihl podat data včas a vypršel mu čas na odpověď. Zaznamenali jsme to zvláště u serverů, které nemají dostatečný výkon pro práci více uživatelů najednou. Čas pro timeout je proto touto aktualizací navýšen.

 

Věříme, že tyto dvě úpravy Vám přijdou vhod. Obsáhlejší aktualizaci systému euroCALC 4 plnou novinek očekávejte v průběhu srpna.

Tým Callida

 

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas