Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Pavel Hanuš

Business Development Manager

Všechny články autora

Podcast, na kterém se dá stavět: Excel: Dobrý sluha, ale…

V dalším podcastu se budeme věnovat tabulkovému procesoru Excel. Jedná se o nejrozšířenější nástroj pro různé výpočty a zpracování dat. S Tomášem Svobodou probereme, jak snadno může dojít k chybám při neustálých revizích excelové tabulky, jak se špatně dohledává aktuální verze dokumentu či jak je složité získávat souhrnná data a přehledy z více dokumentů najednou. Pokud Vás téma excel zaujalo, přečtěte si více v tomto blogu.    

Pavel Hanuš
Autor:
Pavel Hanuš
Všechny články >

Podcast, na kterém se dá stavět: BIM realita na projektech…

    V novém Podcastu, na kterém se dá stavět Vás bude Pavel Hanuš ze společnosti Callida pravidelně provázet aktuálním děním ve stavebnictví. Podcast je zaměřen na moderní technologie, digitalizaci a BIM. Zajímavý výběr hostů, zajímavá témata a spousta zajímavých informací pro Vás budou jistě inspirací a motivací začít dělat věci lépe a efektivněji. V prvním díle s názvem BIM realita na projektech v Česku bude řeč o konkrétních zkušenostech s BIM v praxi s Danielem Martynkem.  

Pavel Hanuš
Autor:
Pavel Hanuš
Všechny články >

Jak si stojí systém Field View v praxi

  O výhodách a benefitech aplikace Field View byly napsány už desítky článků, a to je dobře, protože takovou pozornost si rozhodně zaslouží. Je to totiž skvělý pomocník na stavbě i v kanceláři. Přijde mi ale zbytečné nosit dříví do lesa a popisovat znovu to, co už bylo tolikrát řečeno. Ostatně pokud se chcete dozvědět o Field View víc, navštivte naše stránky www.fieldview.cz nebo si přečtěte fundované komentáře od mého kolegy Jaroslava Vendera. Já bych Vám rád Field View představil trochu jinak...

Pavel Hanuš
Autor:
Pavel Hanuš
Všechny články >

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas
Chyba v ověření