pod humny

Nový developerský projekt Pod Humny se vyznačuje tím, že se jedná o soubor 38 rodinných domů, který zájemcům nabídne komfortní a moderní bydlení pouhých 10 km od Prahy. Systém Field View pomáhá při výstavbě od srpna 2019 a developer efektivně využívá jeho hlavní tři propojené funkcionality.

V prvé řadě prostřednictvím Field View se vyřizují vady a nedodělky. Aplikace jim také usnadňuje vytváření elektronických formulářů KZP (Kontrolní a zkušební plán). A jako první uživatel Field View u nás začal využívat sledování procesů na stavbě. Snadno lze evidovat plánovaná data zahájení nebo dokončení prací. Popřípadě je možné sledovat rozpis úkolů v čase a mít tak dokonalý přehled o aktuálním stavu právě probíhajících prací. O tom, jak využít Field View na maximum si přečtěte v našem Blogu.

Zajímavostí je fakt, že o Field View projevila zájem společnost Davídkova Group poté, co se u jiného developera s touto aplikací setkala v praxi jako dodavatel. A tak na tomto  projektu už Field View využívá rovněž.

Zdroj fotografií: https://www.podhumny.cz/

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas