vzdelavani8

Na kvalitním a přitom rychlém návrhu rozpočtu mnohdy závisí osud budoucí zakázky. Nedostatky, chyby nebo opožděné dodání cenové nabídky může mít zásadní vliv při rozhodování.

My Vám nyní nabízíme základní kurz pro začínající rozpočtáře a kalkulanty, kteří potřebují získat kvalitní základy rozpočtování stavebních prací.

Formou praktických cvičení včetně ukázek v systému euroCALC je postupně probírána tvorba položkového rozpočtu a vytváření výkazu výměr. Během několik dnů se tak každý naučí vytvářet kvalitní stavební rozpočty. Přihlásit se do kurzu Rozpočtování pro začátečníky můžete zde.

Počet míst je omezen, proto neváhejte a zapište se do kurzu co nejdříve. Další informace obdržíte po odeslání přihlášky.
V rámci vzdělávacího kurzu Rozpočtování pro začátečníky obdrží každý účastník výuková skripta.  Pro podrobnější představu o obsahu kurzu si můžete skripta stáhnout již nyní.

 

Využijte také: Videokurz Rozpočtování staveb

Připravili jsme pro Vás videokurz Rozpočtování staveb. Formou praktických příkladů si v 9 lekcích osvojíte základy rozpočtování stavebních prací pro pozemní stavitelství. Objednejte si videokurz na www.kurzrozpoctovani.cz.

Koupit zde

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas