euroCALC – Vytváření a vyhodnocování poptávek
(2 hodiny)

V kurzu poptávek Vás seznámíme s agendou vytváření poptávek a vyhodnocování nabídek účastníků.

Aktuálně vypsané termíny

TermínNázevCena (bez DPH)Volných místRezervovat
17.9.euroCALC - Vytváření a vyhodnocování poptávek
Termín: 17.9.
Cena (bez DPH): 1 680 Kč
Voných míst: 7
1 680 Kč 7


Obsah

Seznámíme Vás s možnostmi vytváření poptávek s využitím systému euroCALC. Na základě položkového rozpočtu připraveného v zakázce připravíme zadání jednotlivých poptávek, které rozešleme v anonymní podobě i cíleně konkrétním dodavatelům. Za dodavatele připravíme nabídky, které nahrajeme zpět. Nabídky porovnáme, vyhodnotíme a vybereme tu vítěznou. V závěrečné části vyzkoušíme úpravy cen, další kola poptávek a změny v zadání.


Pro koho je kurz vhodný

Kurz je vhodný pro rozpočtáře a obchodní přípraváře, kteří potřebují získat cenový podklad pro vlastní nabídku. Dále pro stavební přípravu poptávající subdodavatele stavby, ale také pro investory a developery, kteří díky možnostem agendy systému chtějí vysoutěžit generálního dodavatele stavby.

Trvání kurzu: 9:00 - 11:00

Kurz probíhá formou online ukázek lektora v programu euroCALC. Online školení je možné spustit v den kurzu díky odkazu, který Vám bude zaslán na email a to v aplikaci TEAMS nebo přes Váš webový prohlížeč. Pro komunikaci s lektorem doporučujeme sluchátka s mikrofonem, v rámci školení je pro vaše dotazy dostupné i okno chatu.

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas