euroCALC – Položkový rozpočet pro pokročilé, kalkulace nákladů (4 hodiny)

V kurzu Vám ukážeme možnosti kalkulace a pokročilou práci s položkovým rozpočtem.

Aktuálně vypsané termíny

TermínNázevCena (bez DPH)Volných místRezervovat
4.9.euroCALC - Položkový rozpočet pro pokročilé, kalkulace nákladů
Termín: 4.9.
Cena (bez DPH): 3 360 Kč
Voných míst: 7
3 360 Kč 7
13.11.euroCALC - Položkový rozpočet pro pokročilé, kalkulace nákladů
Termín: 13.11.
Cena (bez DPH): 3 360 Kč
Voných míst: 7
3 360 Kč 7

Obsah

Seznámíme Vás s různými typy výpočtu jednotkové ceny. Ukážeme si rozdíl mezi vypočtenou nákladovou a obchodní odbytovou cenu. Zaměříme se na práci se skladbou položek (vlastní kalkulací a normou dle ÚRS) a následně na práci s limitkou. Na příkladech kalkulace dle ÚRS metodiky si popíšeme kalkulační vzorec, jednotlivé jeho části od nákladových vstupů, sazby režií a zisku až po výslednou cenu. Nedílnou součástí kurzu je i práce s panelem Ceny a sazby. Provedeme kontrolu rozpočtu před odevzdáním a možnosti oprav. Nahlédneme do přehledů, které s kurzem souvisí a jako závěrečný tip si odnesete informaci o práci s Cenovým poradcem.

Pro koho je kurz vhodný

Kurz je vhodný pro rozpočtáře, který kalkuluje položky s použitím skladby nebo nákladových identifikátorů a požadovaným výsledkem je odlišení plánovaného nákladu a obchodní odbytové ceny. Takto zpracovaný rozpočet může být kvalifikovaným propočtem nabídky pro Vašeho investora, nebo podkladem pro kolegy z výroby. Kurz volně navazuje na kurz euroCALC – Základní ovládání a tvorba položkového rozpočtu

Trvání kurzu: 9:00 - 13:00

Kurz probíhá formou online ukázek lektora v programu euroCALC. Online školení je možné spustit v den kurzu díky odkazu, který Vám bude zaslán na email a to v aplikaci TEAMS nebo přes Váš webový prohlížeč. Pro komunikaci s lektorem doporučujeme sluchátka s mikrofonem, v rámci školení je pro vaše dotazy dostupné i okno chatu.

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas