eCity – Import rozpočtu, fakturace a evidence změn
(4 hodiny)

V kurzu Vás naučíme importovat rozpočet od Vašeho projektanta nebo od smluvního dodavatele do systému eCity. Ukážeme Vám základní úkony s rozpočtem, vystavení podkladu pro fakturaci a evidenci změn v projektu.

Aktuálně vypsané termíny

TermínNázevCena (bez DPH)Volných místRezervovat
20.6.eCity - Import rozpočtu, fakturace a evidence změn
Termín: 20.6.
Cena (bez DPH): 5 200 Kč
Voných míst: 5
5 200 Kč 5

Obsah
Úvodem Vás seznámíme s modulem importu eCity. Společně naimportujeme rozpočet z XLS podkladu včetně cen. Ukážeme si, jak importova rozpočet od projektanta, nad kterým může proběhnout faktická kontrola, tak i rozpočet, který je přílohou smlouvy o dílo s Vaším dodavatelem. Z tohoto rozpočtu připravíme podklady pro čerpání a změnové listy, které dodavatel může vyplnit v bezplatném volně dostupném editoru ecPartner. Kromě podkladu k čerpání díla (plánované fakturace a změnových listů) a evidence změn či dodatků provedeme kontroly přečerpání, pohled na finální rozpočet nebo více/méně práce.

Pro koho je kurz vhodný
Kurz je vhodný pro uživatele eCity, kteří pracují s položkovým rozpočtem, jako jsou například referenti odborů spravujících investiční, modernizační a opravné práce.

Trvání kurzu: 9:00 - 13:00

Kurz probíhá formou online ukázek lektora v programu eCity. Online školení je možné spustit v den kurzu díky odkazu, který Vám bude zaslán na email a to v aplikaci TEAMS nebo přes Váš webový prohlížeč. Pro komunikaci s lektorem doporučujeme sluchátka s mikrofonem, v rámci školení je pro vaše dotazy dostupné i okno chatu.

 

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas