Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

panel pridani web2

 

Panel přidání položek je úplně nová funkce, která ve starší verzi euroCALC3 nebyla k dispozici. Ocení ji zejména rutinní rozpočtáři, kteří už většinou znají u těch nejvyužívanějších položek jejich kódy resp. znají první tři popř. pět číslic.

Při zadání části kódu (nebo celého kódu) do vyhledávacího pole Panelu přidání položek a stisknutím klávesové zkratky Ctrl+Enter se zobrazí všechny položky, které začínají zadanou číselnou řadou. Zmáčknutím klávesy Enter se vybere konkrétní položka, rovnou v panelu lze zadat výměru a opětovným „odentrováním“ je položka přiřazena k rozpočtu. Je to snadné, žádné klikání myší navíc a položek je možné přidat neomezeně. Stejný princip funguje i při hledání položky pomocí popisu. Nezná-li rozpočtář kód, může do vyhledávacího pole zadat část popisu a objeví se mu veškeré položky obsahující daný popis z celé datové základny.

Ovšem panel přidání položek slouží nejenom k přidání položek z oceňovacích podkladů, ale i pro X položky – tedy pro položky, které se nevyskytují v oceňovacích podkladech. Takže rutinní  , který připravuje výkaz výměr, může pomocí Panelu přidání položek rychle zkompletovat položky do rozpočtu a pak následně zadat výměry.

Chcete vědět víc o této novince, kontaktujte nás emailem rádi Vám Vaše dotazy zodpovíme.

Tímto však výčet Novinek v systému euroCALC zdaleka nekončí. Příště Vás seznámíme s novou Agendou dodatků. Sledujte i nadále náš web a FB.

Úspěšné projekty

Sídlo a zákaznické centrum:
Callida, s.r.o., Kloboučnická 24, 140 00 Praha 4
T +420 234 710 234, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Callida je partner společnosti Viewpoint Construction Software, Portland (OG), USA.

viewpoint logo

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas
Chyba v ověření