panel pridani web2

 

Panel přidání položek je úplně nová funkce, která ve starší verzi euroCALC3 nebyla k dispozici. Ocení ji zejména rutinní rozpočtáři, kteří už většinou znají u těch nejvyužívanějších položek jejich kódy resp. znají první tři popř. pět číslic.

Při zadání části kódu (nebo celého kódu) do vyhledávacího pole Panelu přidání položek a stisknutím klávesové zkratky Ctrl+Enter se zobrazí všechny položky, které začínají zadanou číselnou řadou. Zmáčknutím klávesy Enter se vybere konkrétní položka, rovnou v panelu lze zadat výměru a opětovným „odentrováním“ je položka přiřazena k rozpočtu. Je to snadné, žádné klikání myší navíc a položek je možné přidat neomezeně. Stejný princip funguje i při hledání položky pomocí popisu. Nezná-li rozpočtář kód, může do vyhledávacího pole zadat část popisu a objeví se mu veškeré položky obsahující daný popis z celé datové základny.

Ovšem panel přidání položek slouží nejenom k přidání položek z oceňovacích podkladů, ale i pro X položky – tedy pro položky, které se nevyskytují v oceňovacích podkladech. Takže rutinní  , který připravuje výkaz výměr, může pomocí Panelu přidání položek rychle zkompletovat položky do rozpočtu a pak následně zadat výměry.

Chcete vědět víc o této novince, kontaktujte nás emailem rádi Vám Vaše dotazy zodpovíme.

Tímto však výčet Novinek v systému euroCALC zdaleka nekončí. Příště Vás seznámíme s novou Agendou dodatků. Sledujte i nadále náš web a FB.

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas