aktualita ecSamozřejmostí je, že došlo k opravám některých chyb, které otravovaly uživatelům práci, ale také jsme zapracovali několik zajímavých novinek, na které jste nás navedli vy – uživatelé. Vaše přání a připomínky jsou pro nás nejen inspirací, ale i výzvou. Takže v nové verzi euroCALCu například naleznete:

 

Import výkazu výměr z XLS a XC4

Už dlouho jste si to přáli, tak jsme se do toho opřeli a je to tady. V nové verzi je možné importovat výrazy VV z excelu i z formátu XC4. Výpočet výměry Vám může posloužit jako zajímavé vodítko při oceňování rozpočtů.

Hromadné čerpání celkovou cenou

Další velmi užitečná novinka. Dohodli jste se s investorem na čerpání určité částky za konkrétní objekt nebo okruh prací? Díky této funkci nemusíte vymýšlet výměry položek, abyste požadované částky dosáhli. Jednoduše označíte část rozpočtu, kterou chcete čerpat, zadáte výslednou cenu a euroCALC 3 se postará o zbytek.

Převedení čerpání z jednoho období do druhého

Na základě námětu od některých uživatelů, jsme zapracovali i tuto funkci. Pokud investorovi předložíte návrh čerpání a on rozhodne, že některé z položek Vám zaplatí až v příští fakturaci, můžete několika kliknutími jednoduše převést návrh čerpání až do dalšího období.

Rozdělení výměry pro subdodávky procentem

Domluvili jste se se subdodavatelem, že půlku práce udělá on a půlku uděláte vlastními silami? Fajn, můžete zkopírovat položky, nastavit jim, že chcete výměru rozdělit např. v poměru 50% a je to.

Takže má to smysl se ozvat a říct lidem z Callidy, co byste chtěli zlepšit nebo jaké problémy vás tíží. Nasloucháme každému a vždy se snažíme vašim představám vyjít vstříc a nabídnout vám optimální řešení. Oddělení péče o zákazníky (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefon 234 710 211) je tu pro vás!

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas