viewpoint office 140 90

První várku zpráv ze zahraničí si můžete přečíst zde:

SURVEYOR – nový blog pro Vás

Náš partner Viewpoint Construction Software nyní založil vlastní blog http://blog.viewpoint.com/, kam mohou přispívat spolupracovníci i partneři popř. klienti z celého světa. Publikují zde svoje příspěvky na různá témata: například „best practice“, BIM, eventy nebo popis, jak realizovali úspěšné projekty. Rychle se ukázalo, že blog může sloužit i jako vhodné místo pro trochu odlehčenější témata. Důkazem budiž to, že na adrese  http://blog.viewpoint.com/20-songs-about-construction/ si můžete například přehrát seznam 20 songů, které se nějakým způsobem zmiňují o stavbách nebo stavění. Kdo nezná klasiku „We build this city“ od skupiny Starship, může si doplnit hudební vzdělání.

Další vylepšení Field View

Pro aplikaci Field View připravuje Viewpoint novou funkcionalitu, která posune tento systém ještě na vyšší úroveň. Momentálně je ve fázi finálního testování  funkce „Plánování“. O co se jedná? Možnost vytvářet vlastní formuláře existuje již dnes. Ale „Plánování“ umožní k jednotlivým typům formulářů přiřadit konkrétní datum jeho vyplnění. Toto datum lze zadat ad hoc nebo se může dle potřeby pravidelně opakovat. Funkce „Plánování“ bude důležitá především při správě a kontrole budov.

Nový produkt TEAM

V druhé polovině roku 2018 představíme zcela nový nástroj pro projektový management nazvaný TEAM. Od ledna letošního roku jej Viewpoint nabízí na svém domovském trhu ve Spojených státech a od června se předpokládá oficiální uvedení na trzích EMEA. Produkt TEAM umožní ještě lepší kontrolu stavby a spolupráci projektového týmu. Má přehledné uživatelské rozhraní a velmi jednoduché ovládání.  

Sledujte nás i nadále. Brzy přineseme další informace.

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas