Vždy aktuální a správné ceny jsou součástí systému euroCALC

Přestože stále pokračuje pozvolný pokles cen materiálů, které dramaticky vzrostly na začátku loňského roku a zdá se, že nastává postupný návrat ke stabilitě, je dobré mít o cenách dokonalý přehled a tím pádem i možnost na případné změny včas reagovat. Nová verze Cenové soustavy ÚRS 2023-II reflektuje aktuální ceny u všech položek materiálů a konstrukcí. Přehled všech novinek v CS ÚRS pro cenovou úroveň 2023-II najdete zde

Na 19. 7. 2023 jsme pro vás připravili také bezplatný on-line webinář, na kterém bude mít každý uživatel možnost seznámit se naživo se všemi novinkami v systému euroCALC i v datech ÚRS.

 

Probíhá stabilizace cen

Výrobci i prodejci reagují na pokles stavební výroby a v souvislosti s vývojem cen vstupních surovin, energií, emisních povolenek a lidských zdrojů hledají pro své výrobky nové optimální prodejní cenové hladiny. Díky tomu můžeme sledovat trend snižování cen materiálů. Cenová soustava ÚRS byla kompletně zaktualizována a její nová verze zohledňuje aktuální situaci na trhu.  Zde můžete sledovat změny ve formě měsíčních indexů.

Vybrané novinky v datech ÚRS

Všechny položky soustavy byly aktualizovány, doplněno bylo přes 1 500 nových konstrukcí v 18 katalozích a přes 7 tisíc nových materiálů. Jedná se například o tyto konstrukce a práce:

  • realizace vegetačních střech principem skládání
  • osazení samonivelačních poklopů za finišerem
  • výměny vodovodních a kanalizačních poklopů
  • třídění odpadů dle platné vyhlášky

 Kompletní přehled novinek v CS ÚRS 2023-II zde

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas