MicrosoftTeams image 2

 

Životní cyklus stavby v 21. století. To bylo téma živého setkání Projektového klubu v Ostravě, které se uskutečnilo ve čtvrtek 23. září 2021 v Impact HUB Ostrava. Akce byla určena nejen pro stavaře, projektanty, architekty, investory, ale i správce nemovitostí nebo politické zástupce obcí. Na setkání se probíralo směřování stavebního odvětví u nás s využitím moderních technologií jak v projekční fázi, stavební fázi, tak i v rámci správy nemovitostí.

Jedním z přednášejících byl i Daniel Martynek, který přednesl příspěvek na téma: Správa dat a informací o projektu na jednom místě aneb jak zvládnout chaos v datech a komunikaci. Daniel Martynek se podílel ve spolupráci s Českou agenturou pro standardizaci na pilotních BIM projektech v ČR a v současnosti působí jako regionální manažer společnosti Callida, kde pomáhá organizacím v rozvoji této metody. Sám tvrdí: „BIM vnímám jako nutnou evoluci stavebnictví, jako možnost zatraktivnění oboru aktuální generaci a v neposlední řadě i jako cestu, jak efektivně předat data získaná při realizaci pro správu a údržbu majetku.“

Pokud Vás toto téma zajímá a chtěli byste se dozvědět víc, můžete Daniela Martynka kontaktovat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., rád se s Vámi podělí o své zkušenosti.

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas