novanuselska

Bytový projekt Nová „Nuselská“ se skládá z šesti samostatných sekcí a k dokončení stavby by mělo dojít už na sklonku roku 2020. Jedná se o druhou výstavbu, kterou společnost Trigema realizuje s výraznou pomocí systému Field View.

Zatímco při pilotním projektu byla aplikace Field View využita až v poslední fázi výstavby, a to zejména při vypořádávání vad a nedodělků, při realizaci projektu Nová „Nuselská“ hraje Field View důležitou roli od začátku realizace a pracuje s ním hned několik techniků, kteří oceňují zejména možnost vytváření elektronických formulářů KZP (Kontrolní a zkušební plán). Každý den lze přímo na stavbě jednoduše založit a vyplnit jakýkoli počet nových KZP formulářů rovnou v elektronické podobě – žádné složité vytváření, posílání či archivování dokumentů. Důležitou součástí formulářů KZP je propojení místa, fotky a podpisu dodavatele.

Příkladem může být kontrola betonových či zděných konstrukcí zejména v rámci provádění hrubé stavby. Systém Field View  byl na tomto projektu nasazený v říjnu 2019 a dodnes se s touto aplikací seznámila řada pracovníků, kteří si pochvalují jednoduché a intuitivní ovládání.

Zdroj fotografií: www.trigema.cz

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas