kolbenova

Praktické a cenově přijatelné bydlení. Všechny byty jsou řešeny velkoryse, nicméně s velkým důrazem na maximální úsporu místa a na možnost efektivního využití všech prostor v bytě. Téměř všechny byty mají loggie nebo předzahrádky s terasami nebo střešní terasy.

Zavádění systému Field View, který používá generální dodavatel Metrostav a. s., proběhlo v září 2018 při výstavbě bytového komplexu AFI Kolbenova. Ve Field View je snadno přístupný celkový přehled vad, který byl zadán technickým dozorem (popř. zadal stavbyvedoucí mistrům/subdodavatelům). Díky tomu jsou ihned k dispozici informace o tom, v jaké fázi se odstranění dané vady nachází, případně zda-li byla vada již odstraněna.

Field View se také využívá při nahrávání klientských změn. Každý mistr hned ví, jaký byt je ve standardu a jaký má klientskou změnu. „Díky tomu se tak výrazně zabránilo chybovosti při realizace změn, které si přáli klienti.“, potvrdila výhody Field View ing. Andrea Hlubučková z výrobní přípravy z firmy Metrostav a. s., Divize 3.

Zdroj informací: https://www.byty-kolbenova.cz/

 

 

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas