Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

kolbenova

Praktické a cenově přijatelné bydlení. Všechny byty jsou řešeny velkoryse, nicméně s velkým důrazem na maximální úsporu místa a na možnost efektivního využití všech prostor v bytě. Téměř všechny byty mají loggie nebo předzahrádky s terasami nebo střešní terasy.

Zavádění systému Field View, který používá generální dodavatel Metrostav a. s., proběhlo v září 2018 při výstavbě bytového komplexu AFI Kolbenova. Ve Field View je snadno přístupný celkový přehled vad, který byl zadán technickým dozorem (popř. zadal stavbyvedoucí mistrům/subdodavatelům). Díky tomu jsou ihned k dispozici informace o tom, v jaké fázi se odstranění dané vady nachází, případně zda-li byla vada již odstraněna.

Field View se také využívá při nahrávání klientských změn. Každý mistr hned ví, jaký byt je ve standardu a jaký má klientskou změnu. „Díky tomu se tak výrazně zabránilo chybovosti při realizace změn, které si přáli klienti.“, potvrdila výhody Field View ing. Andrea Hlubučková z výrobní přípravy z firmy Metrostav a. s., Divize 3.

Zdroj informací: https://www.byty-kolbenova.cz/

Další projekty využívající Field View naleznete zde.

 

 

Úspěšné projekty

Sídlo a zákaznické centrum:
Callida, s.r.o., Kloboučnická 24, 140 00 Praha 4
T +420 234 710 234, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Callida je partner společnosti Viewpoint Construction Software, Portland (OG), USA.

viewpoint logo

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas
Chyba v ověření