Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

ab1

Projekt Tulipa Třebešín nabízí širokou škálu dobře dispozičně řešených bytů, s dostatkem úložných prostorů, ve velikostech od 1+kk až po 4+kk. Každý z bytů má vlastní balkon nebo terasu. Byty v přízemí mají oblíbené vlastní předzahrádky. Ke každému bytu náleží parkovací stání a sklepní kóje.

Společnost IMOS Brno, a. s. využívá aplikaci Field View od 1. 12. 2018 při výstavbě objektu B2 v rámci bytového domu Tulipa Třebešín. Field View využívají zejména pro nahrávání klientských změn, díky tomu mají všichni přístup k nejaktuálnější dokumentaci. Dále Field View využívají pro fotodokumentaci – nahrávání fotografií rozvodů (elektrorozvody, voda a kanalizace, ústřední topení) pro uchování přesných pozic i po jejich zaomítání nebo zalití v podlaze.

Ze strany technického dozoru jsou do Field View vkládány vady, které lze jednoduše vygenerovat a předat dál subdodavatelům. „Field View nám usnadňuje každodenní práci a zrychluje předávání úkolů v rámci pracovních skupin.“, tak popisuje přínos Field View přípravářka výroby ing. Hana Dejmalová.

Další projekty využívající Field View naleznete zde.

Callida je partner společnosti Viewpoint Construction Software, Portland (OG), USA.

viewpoint logo

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas
Chyba v ověření