ab1

Projekt Tulipa Třebešín nabízí širokou škálu dobře dispozičně řešených bytů, s dostatkem úložných prostorů, ve velikostech od 1+kk až po 4+kk. Každý z bytů má vlastní balkon nebo terasu. Byty v přízemí mají oblíbené vlastní předzahrádky. Ke každému bytu náleží parkovací stání a sklepní kóje.

Společnost IMOS Brno, a. s. využívá aplikaci Field View od 1. 12. 2018 při výstavbě objektu B2 v rámci bytového domu Tulipa Třebešín. Field View využívají zejména pro nahrávání klientských změn, díky tomu mají všichni přístup k nejaktuálnější dokumentaci. Dále Field View využívají pro fotodokumentaci – nahrávání fotografií rozvodů (elektrorozvody, voda a kanalizace, ústřední topení) pro uchování přesných pozic i po jejich zaomítání nebo zalití v podlaze.

Ze strany technického dozoru jsou do Field View vkládány vady, které lze jednoduše vygenerovat a předat dál subdodavatelům. „Field View nám usnadňuje každodenní práci a zrychluje předávání úkolů v rámci pracovních skupin.“, tak popisuje přínos Field View přípravářka výroby ing. Hana Dejmalová.

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas