Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

upernikarky

Luxusní energeticky pasivní viladům U Pernikářky 7 tvoří celkem 10 slunných, jižně orientovaných bytů se soukromými zahradami, lodžiemi nebo prostornými terasami.

Společnost JRD Development s. r. o. začala Field View používat v srpnu 2017 na projektu U Pernikářky 7. Field View uplatnili hlavně během výstavby na kontrolu kvality: evidence, delegování a kontrola odstraňování nalezených vad během výstavby, evidenci závěrečných vad a nedodělků a jejich odstraňování před předáním klientům.

Dále ve Field View využívají formuláře pro kontrolní a zkušební plány profesí na stavbě, formuláře pro „předpřejímky“ a přejímky s klienty a správcem objektu. Nově také začnou využívat aplikaci pro evidenci reklamačních vad. „Našim technickým dozorům Field View ulehčuje každodenní práci se zakládáním vad na stavbě, přepisováním do tabulek a posíláním e-mailů na generálního dodavatele stavby. Je to intuitivní a rychlé.“ pochvaluje si Ing. Jan Šál, projektový manažer jr.

 

Další projekty využívající Field View naleznete zde.

Callida je partner společnosti Viewpoint Construction Software, Portland (OG), USA.

viewpoint logo

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas
Chyba v ověření