Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

airport 1553958 1920bbbb
 
Nová verze systému euroCALC4 si získává čím dál víc příznivců a odlétá na svou štaci do společnosti Letiště Praha, a. s. V oddělení Plánování a ekonomika staveb bude v brzké době nasazen systém pro řízení plánovaných a realizovaných zakázek.
 
Systém euroCALC4 bude využíván pro prvotní finanční odhad stavebních zakázek. Poslouží skvěle při kontrole rozpočtu, který odevzdal projektant a poskytne relevantní argumenty pro diskuzi s ním. Dále zjednoduší přípravu podkladů projektu pro veřejnou zakázku a vyhodnocení nabídek uchazečů. Tím samozřejmě role systému euroCALC 4 nekončí. Během realizace rovněž poslouží při schvalování a evidenci změn a finančního čerpání.
V plánu je také propojení programu euroCALC 4 se stávajícím systémem SAP. euroCALC 4 umožňuje sledovat zakázku od A do Z a vždy poskytne přesné a spolehlivé informace o aktuálním stavu realizovaného projektu.
 
Chcete se dozvědět i Vy, jak by Vám mohl být euroCALC 4 prospěšný? Napište nám, rádi se s Vámi sejdeme.

Úspěšné projekty

Sídlo a zákaznické centrum:
Callida, s.r.o., Kloboučnická 24, 140 00 Praha 4
T +420 234 710 234, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Callida je partner společnosti Viewpoint Construction Software, Portland (OG), USA.

viewpoint logo

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas
Chyba v ověření