Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Žádného našeho uživatele nenecháme na holičkách. Pokud potřebuje naši pomoc například se systémem euroCALC, rádi mu ji poskytneme. Stejně jako jsme poskytli podporu společnosti VW WACHAL přímo v sídle firmy v Kroměříži.

Odborník z našeho týmu Jan Hercog se věnoval dvěma oddělením – obchodnímu a stavební přípravě. Většina návštěv byla dvoudenních. Program byl vždy stejný: první den se probírala teorie a metodické postupy v systému euroCALC. Zbytek času byl vyhrazen konkrétním zakázkám, aktuálním zádrhelům a nastřádaným tématům. V průběhu roku se podařilo ukázat všem, jak lze euroCALC využívat napříč odděleními a jaký konkrétní užitek přináší každému z nich. Už teď je jasné, že díky tomuto školení se podařilo euroCALC ve firmě VW WACHAL naplno rozhýbat a zakořenit. Tím však spolupráce zdaleka nekončí. V podobném duchu budeme pokračovat i nadále. Pokud máte zájem o užší spolupráci, neostýchejte se nás kontaktovat. Určitě se domluvíme.

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas
Chyba v ověření