Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

 

horniTéma BIM rezonuje v českém stavebnictví už několik let a je čím dál víc aktuálnější. Dlouhodobě usilujeme o zvýšení kvality ve stavebnictví ve všech ohledech a zavádění metodiky BIM při přípravě a realizaci projektů je jednou z cest ke zlepšení a narovnání prostředí ve stavebním oboru. Proto již po několikáté je Callida partnerem odborného workshopu zabývající se tématikou BIM, který se koná 11. 4. 2019 od 9 hodin v hotelu Vitality, Vendryně 1217.

Hlavním tématem na této akci je metodika BIM. Rok 2022 bude pro české stavebnictví přelomový. Je to totiž termín stanovený a schválený usnesením vlády č. 682 ze září 2017, odkdy je plánováno uložení povinnosti použití BIM pro nadlimitní veřejné zakázky na stavební práce financované z veřejných rozpočtů. Proto na této akci vystoupí s prezentací mimo jiné zástupci Ministerstva průmyslu a obchodu, kteří mají v gesci zavádění BIM v České republice. Dále pak představitelé Moravskoslezského kraje a profesní tým s prezentací realizace „před-pilotního“ projektu BIM. Pokud Vás metodika BIM zajímá a chcete se dozvědět víc, kontaktujte nás.

Úspěšné projekty

Sídlo a zákaznické centrum:
Callida, s.r.o., Kloboučnická 24, 140 00 Praha 4
T +420 234 710 234, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Callida je partner společnosti Viewpoint Construction Software, Portland (OG), USA.

viewpoint logo

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas
Chyba v ověření