Aplikace Field View, která je určená pro řízení a realizaci projektů, nám dělá opravdu radost. Stále více nových klientů má chuť s Field View pracovat a usnadnit si tak život na stavbě. Ale ještě víc nás těší, že ti, kteří si Field View vyzkoušeli, chtějí s tímto šikovným nástrojem pracovat i na dalších projektech. Jako příklad můžeme uvést společnost SWIETELSKY stavební s. r. o.

Ta před lety použila Field View při výstavbě ambiciózního bytového komplexu Nové Chabry v Praze 8. Stavební technik Ing. Radslav Pivoňka, který využíval Field View každý den jak na stavbě, tak i v kanceláři, o této aplikaci prohlásil: „Field View je super pomůcka v tom, že technik má u sebe vždy veškerou projektovou dokumentac i a veškeré klientské změny.“ Ostatně podívejte se sami, jak Ing. Pivoňka Field View využívá v praxi

Po výborných zkušenostech z pilotního projektu Nové Chabry si společnost SWIETELSKY stavební s. r. o. opět vybrala Field View i při výstavbě nového bytového komplexu VIVUS Argentinská v Praze 7. Jedná se asi o 6 objektů, které poskytnou přes 230 bytových jednotek. To vyžaduje složitou koordinaci a součinnost celé řady subdodavatelů a techniků z nejrůznějších oborů. A právě koordinace činností všech subjektů podílejících se na projektu je silná stránka Field View. Chcete-li vědět víc, podívejte se na www.fieldview.cz a zde se dozvíte, jak Field View funguje, co všechno umí a jak se s ním pracuje. Sami se můžete poté přesvědčit o tom, že Field View umožní každému věnovat se naplno projektu, a ne papírování.

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas