Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.

Rozumím

Aplikace Field View, která je určená pro řízení a realizaci projektů, nám dělá opravdu radost. Stále více nových klientů má chuť s Field View pracovat a usnadnit si tak život na stavbě. Ale ještě víc nás těší, že ti, kteří si Field View vyzkoušeli, chtějí s tímto šikovným nástrojem pracovat i na dalších projektech. Jako příklad můžeme uvést společnost SWIETELSKY stavební s. r. o.

Ta před lety použila Field View při výstavbě ambiciózního bytového komplexu Nové Chabry v Praze 8. Stavební technik Ing. Radslav Pivoňka, který využíval Field View každý den jak na stavbě, tak i v kanceláři, o této aplikaci prohlásil: „Field View je super pomůcka v tom, že technik má u sebe vždy veškerou projektovou dokumentac i a veškeré klientské změny.“ Ostatně podívejte se sami, jak Ing. Pivoňka Field View využívá v praxi

Po výborných zkušenostech z pilotního projektu Nové Chabry si společnost SWIETELSKY stavební s. r. o. opět vybrala Field View i při výstavbě nového bytového komplexu VIVUS Argentinská v Praze 7. Jedná se asi o 6 objektů, které poskytnou přes 230 bytových jednotek. To vyžaduje složitou koordinaci a součinnost celé řady subdodavatelů a techniků z nejrůznějších oborů. A právě koordinace činností všech subjektů podílejících se na projektu je silná stránka Field View. Chcete-li vědět víc, podívejte se na www.fieldview.cz a zde se dozvíte, jak Field View funguje, co všechno umí a jak se s ním pracuje. Sami se můžete poté přesvědčit o tom, že Field View umožní každému věnovat se naplno projektu, a ne papírování.

Úspěšné projekty

Sídlo a zákaznické centrum:
Callida, s.r.o., Kloboučnická 24, 140 00 Praha 4
T +420 234 710 234, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Callida je partner společnosti Viewpoint Construction Software, Portland (OG), USA.

viewpoint logo

Kontaktujte nás

Konzultovat řešení
Zadejte Vaše jméno a příjmení
Zadejte telefonní číslo
Neplatný email
Zadejte název společnosti
Neplatný vstup
Potvrďte prosím souhlas
Chyba v ověření