mini banner ecp

 

Jednou ze součástí oceňovacího systému euroCALC jsou poskytované služby ve třech základních variantách. Každá z nich je navržena tak, aby plně pokrývala potřeby dané skupiny zákazníků.

 

Služby nabízíme v těchto variantách:

GOLD, SILVER, BRONZE

 

Služby GOLD jsou určeny pro velké firmy, jejichž potřeby jsou řešeny individuální správou jejich implementací. Zpravidla se jedná o podporu rozsáhlého užívání systému euroCALC v síťovém řešení.

Firmy se službami GOLD získávají exkluzivní balík služeb s nadstandardní zákaznickou péčí za prioritní asistence našich odborných konzultantů oddělení péče o zákazníky.

 

Služba Gold obsahuje:


Služby SILVER zahrnují optimální kombinaci služeb a technické podpory pro střední a menší firmy či samostatné rozpočtáře. Rozsah služeb zajišťuje potřebnou přidanou hodnotu, která výrazným způsobem přispívá k efektivitě využívání systému euroCALC.

Součástí této služby je odborná instalace v sídle zákazníka a základní zaškolení. V průběhu užívání produktu je garantována individuální podpora.

 

Služba Silver obsahuje:


 

Služby BRONZE jsou minimem pro reálné užívání systému. Jsou k dispozici jako určité nouzové řešení.

Standardem jsou předplacené služby SILVER, které nabízí základní podporu produktu euroCALC.

Podpora zákazníků bez předplacených služeb je zaměřena výhradně na elektronickou komunikaci. Služba BRONZE pro uživatele systému euroCALC je zdarma.

Všechny ostatní služby poskytované naší společností (např. technická pomoc, aktualizace dat, programová aktualizace, instalace, úprava tiskových sestav či zobrazení, aj.), jsou realizovatelné na základě individuální objednávky a jsou zpoplatněny podle aktuálního ceníku.

 

Rozsah a ceny služeb jsou garantované na území České republiky.

 

Kontaktujte nás

obchod@callida.cz | +420 234 710 234