mini banner ecp

 

Systém euroCALC 3 se stal nástrojem v další instituci státní správy. Pro sledování konkrétních zakázek i sledování čerpání dotačních prostředků z EU Agentura ochrany přírody a krajiny ČR zakoupila jednu licenci euroCALC 3 Enterprise včetně datové základny.  

Litovelská stavební s.r.o.Tak popisují systém jednatel společnosti Litovelská stavební spol. s r.o.  Jakub Hradil a hlavní stavbyvedoucí Martin Kryl.

Na naše otázky odpovídal Ing. Jiří Kulhánek, ředitel společnosti.

GremisTěmito slovy charakterizuje systém euroCALC 3 vedoucí úseku zakázek společnosti Gremis, s.r.o. Ing. Simona Jelínková.

cimexPrvní zkušenosti Ing. Libora Jedličky, facility managera společnosti CIMEX INVEST.

Jsme velmi spokojeni, práce v euroCALC 3 je přehlednější než v software euroCALC 2, systém přináší zefektivnění činnosti. Převod položek z Excelu do euroCALCu a zpět je nyní mnohem snazší.

 

Jakožto rozpočtář využívám program euroCALC 3 komplexně. To, co jste prezentovali, euroCALC nabízí. Několikrát jsem se obracel na podporu, vždy jsem byl s přístupem spokojen, konzultanti byli schopni reagovat a pomoci. S daty se dá provádět téměř vše, co člověk potřebuje Rychlé je jak načítání dat z Excelu, tak i importy do něj.

 

Jsme maximálně spokojeni. Program euroCALC 3 má mnoho funkcí, široké spektrum využití a stále se vylepšuje a zdokonaluje. Všichni zaměstnanci společnosti Callida, se kterými jsem měla možnost komunikovat osobně nebo jen telefonicky, byli velice příjemní, profesionální a vždy nám ve všem vyšli vstříc.

 

euroCALC 3 plně vyhovuje našim potřebám. S programem jsme velmi spokojeni. Mnohokrát se nám stalo, že nám investor řekl, že se nesetkal s tak podrobným a pečlivě zpracovaným rozpočtem. Největším přínosem je pro nás funkce čerpání položek. Velká úspora času pro fakturaci. Doporučení pro ostatní: podrobné a rychlé zpracování rozpočtů a nabídek.

 

Díky euroCALC 3 jsme eliminovali časové prodlevy během zpracování nabídek – jak při zadávání položek, tak při jejich úpravě a oceňování.

 

Oceňuji přenos do excelu, je to velmi nutné, neboť ten má každý a není problém s komunikací s partnery, používajícími jiný rozpočtářský program. Přenos z excelu do euroCALCu je také mnohem dál, než v jiných rozpočtářských programech. Doporučení pro ostatní: mnohostrannost, komplexnost.

 

 

Kontaktujte nás

obchod@callida.cz | +420 234 710 234