mini banner ecp

 

dpChcete si ještě užít prázdnin a nevíte kam vyrazit? Máme pro Vás hned dva tipy na skvělý výlet. Navštivte Domy přírody a poznávejte krásy naší země – začátek školy je zatím daleko! 

lanovka-snezkaRekonstrukce lanové dráhy na Sněžku, Pec pod Sněžkou

Jde o unikátní projekt celorepublikového významu, jehož realizace probíhala v nejpřísněji chráněné zóně Krkonošského národního parku. Jistě si právem zaslouží titul Stavba roku 2014.

BAK stavební společnost, a.s. je významným generálním dodavatelem v oblasti pozemních a vodohospodářských staveb. Společnost využívá systém pro oceňování, řízení a monitoring staveb euroCALC 3.

kam4Kampus Hradec Králové

Kampus Univerzity Karlovy v Praze v Hradci Králové je společný projekt Lékařské fakulty a Farmaceutické fakulty v Hradci Králové Univerzity Karlovy v Praze. Snahy o vybudování kampusu dvou fakult UK v Hradci Králové jsou objektivně podloženy nejen vizí do budoucnosti, ale i nevyhovujícím současným stavem jak z hlediska technického, tak kapacitního i možností dalšího rozvoje obou fakult UK.

dav4Hotel Grund, Mladé Buky

GRUND RESORT navazuje na historii golfového klubu Mladé Buky, který si oblíbilo mnoho golfistů pro kvality hřiště a jedinečné výhledy na Krkonoše.

dav3Hotel Davídek, Trutnov

Hotel se nachází nedaleko historického centra města Trutnov. Kombinace moderního ubytování nejvyššího standardu, rozsáhlých konferenčních prostor a široké nabídky sportovních a wellness aktivit činí z hotelu Davídek jedno z nejoblíbenějších míst pro ubytování či pořádání konferencí v trutnovském regionu.

dav4Krkonošská obchodní zóna, Trutnov

Rozvojová lokalita  je  v severozápadní  okrajové části města podél silnice I/16, směřující na Krkonoše. Zóna se nachází na nezastavěném území (pole. louky). Vytipované území je z části svažité jihovýchodním směrem a z části pak směrem severovýchodním. Celkové převýšení průmyslové zóny je cca do 36 m v  diagonálním směru k jihozápadu řešené lokality.

mrozek-rozvodnaRozvodna poblíž průmyslové zóny CTPark Ostrava je postavena z důvodu posílení sítě pro dodávku většího množství elektrické energie do průmyslové zóny a do okolí. Provedla se výstavba stání transformátorů, kabelovody, stožárová část rozvodny a komunikací.

Soupis prací byl prováděn prostřednictvím softwaru euroCALC

 

Stavby dvou viladomů, které mají společné podzemní podlaží garážových stání, jsou situovány v těsné blízkosti dolní stanice lanové dráhy na Černou Horu.

Zpracování rozpočtu stavby bylo provedeno softwarem euroCALC

 

L´OCELOT - polyfunkční dům, Praha 9

Bytový dům s prostory pro komerční využití obsahující dvě podzemní a devět nadzemních podlaží.Nosnou konstrukcí je ŽB skelet. Část fasádního pláště je provedena z ocelových kontrolovaně korodujících desek s kresbou divoké kočky - ocelota. Celková plocha budovy je 6.880 m2.

 

Bydlení pod Mrázovkou, Praha 5 - Smíchov

8 podlažní budova, poslední 2 podlaží ustupují, žulová fasáda v kombinaci s titan-zinkovým plechem, budova je situována v proluce na ulici Kováků.

 

Investor: SAMMCO spol. s r.o.

Projektant: Abitare Praha spol. s r.o.

Rozpočet vytvořil: Questima, s.r.o.

 

Položkový rozpočet včetně výkazu výměr byl vytvořen v systému euroCALC.

 

Bytový dům Křižíkova 52, Praha 8

Osmipodlažní bytový dům se 112 byty, komerčním prostorem a podzemními garážemi.

 

Investor,projektant, rozpočet vytvořil: CTR group a.s.

 

Zpracování položkového rozpočtu bylo provedeno v systému euroCALC.

Centrum ekologických aktivit - Sluňákov, Horka nad Moravou

 

 

Výstavba mateřské školy Tyršovy sady v Hostinném

Stavebně se jedná o klasický zděný objekt, zastřešený dřevěnými sbíjenými vazníky od firmy KASPER. Zpracování rozpočtu stavby bylo provedeno softwarem euroCALC.

 

Rekonstrukce a dostavba Factory Office Center, Nádražní ulice, Praha 5 - Smíchov

Komerčně administrativní objekt se 2 podzemními podlažími a 7 nadzemními, která postupně ustupují a vytvářejí pochozí terasy

Nosnou konstrukcí je ŽB skelet, objekt je opláštěný skleněnou fasádou s bohatými architektonickými prvky.

 

Bytové domy 2x 22 bj. Jánské Lázně

Zpracování rozpočtu stavby bylo provedeno softwarem euroCALC. Stavby dvou bytových domů každá s 22 bytovými jednotkami 1+1 až 3+1 realizovaná včetně potřebné infrastruktury v Janských Lázních v těsné blízkosti dolní stanice lanové dráhy.

 

Domov důchodců Police nad Metují

Přístavba a stavební úpravy čp. 146, k.ú. Velká Ledhuje

Zpracování rozpočtu stavby bylo provedeno softwarem euroCALC.

 

Rekonstrukce křižovatky Děčínská-Národního odboje-Žukovova, Ústí nad Labem

 

Rekonstrukce světelně řízené křižovatky na okružní křižovatku,rekonstrukce zastávek MHD včetně přístřešků, šířková úprava přechodů pro chodce, úprava přilehlých křižovatek, parkoviště pro 46 OA, ochrana a přeložky sdělovacích dálkových a energetických kabelů, rozvody VO.

 

Komerční centrum, Ostrov nad Ohří

Stavba budovy komerčního centra, skládající se ze 4 prodejen, příjezdové komunikace, parkoviště, napojení na inženýrské sítě. Zpracování položkového rozpočtu bylo provedeno v systému euroCALC.

 

Opravy historických fasád - Pražský hrad - Staré probošství, Národní kulturní památka

 

Rozpočty byly provedeny v systému euroCALC.

 

 

Kontaktujte nás

obchod@callida.cz | +420 234 710 234