Společnost Callida na českém trhu působí přes 25 let. Z čistě softwarové firmy se postupem času proměnila ve firmu poradenskou. Snaží se maximálně vyjít vstříc požadavkům a potřebám zákazníků. Díky důkladné přípravě a s pomocí kvalitních softwarových nástrojů, dokáže ušít na míru efektivní řešení a ukázat správný směr, kterým se vydat.

Od začátku svého působení ve stavebnictví vyvíjí a dodává software pro tvorbu přípravu, realizaci a monitoring zakázek euroCALC. V současné době systém euroCALC dokáže zastřešit celý proces stavebních zakázek.

Základní verze euroCALC Remote je v podstatě internetová služba, se kterou může vytvářet stavební rozpočty opravdu každý. Jako jediná svého druhu je dostupná i ze zařízení Apple. euroCALC Premium je standardní systém pro ekonomickou správu celého projektu. Všechna data jsou na jednom místě, takže všichni mají přehled a vše pod kontrolou. euroCALC Solution nabízí ucelené řešení. Připraví se důkladná analýza stávajícího stavu, která ukáže, které správné a funkční činnosti či procesy se zachovají, případně se navrhnou nové postupy. euroCALC rovněž spolupracuje s portálem SCI-Data.cz, nejpodrobnější online databází stavebních materiálů na internetu, což výrazně usnadňuje tvorbu rozpočtu.

Tak jako se mění požadavky a potřeby zákazníků, tak se i rozvíjejí služby a celkový záběr společnosti Callida. Od roku 2012 zastupuje Callida na českém trhu americkou společnost Viewpoint Construction Software a nabízí dva jejich produkty. For Projects je systém pro řízení dokumentů, procesů a komunikace. Propojuje pomocí internetu všechny, kteří se na stavbě podílejí, od investora až po subdodavatele. Umožňuje zbavit se nepřehledného množství excelových tabulek, emailů a dokumentů. Druhý progresivní produkt je mobilní aplikace Field View navržená pro řízení projektů. Poskytuje přehlednou správu nedodělků, změn, chyb a dalších každodenních úkolů na stavbě.

Společnost Callida přináší inovativní řešení a nabízí reálnou změnu k lepšímu podpořenou fungujícími nástroji.S rostoucími nároky rosteme i my. Prohlédněte si naše produkty.

strom web