Jste nebo chcete být rozpočtář staveb a stavebních prací? Nevíte jaký program na rozpočty využít? Rozpočtový systém euroCALC sice zvládá extrémně náročné a rozsáhlé rozpočty staveb, ale samozřejmě si poradí i s jednoduššími projekty. Princip rozpočtování je totiž v zásadě vždy stejný, rozdíl je pouze v rozsahu a struktuře zpracovávaných dat. Pokud máte v úmyslu realizovat se jako rozpočtář i v budoucnu, vyplatí se používat rovnou rozpočtový program s dlouhodobou perspektivou rozvoje.

 

Jaké rozpočty zvládne euroCALC

Rozpočtový program umí zpracovat předběžné rozpočty, podrobné položkové rozpočty i rozpočty kontrolní. Umí zpracovat jednoduchý projekt s jedním nebo dvěma objekty, zároveň ale můžete rozpočtovat i mnoho objektů najednou. Stavební firmy ocení verzování rozpočtu, které umožňuje oddělit obchodní verzi, verzi přípraváře, realizační a další. Navíc můžete importovat rozpočty vytvořené v jiných programech nebo v excelu.

Jaké ceníky euroCALC využívá?

Nejčastější je datová základna ÚRS Praha s aktuální cenovou úrovní. V případě stavebních materiálů můžete oceňovat i na základě podrobných ceníků materiálů vytvořených firmou Callida. Tyto ceníky jsou aktualizované průběžně a lze je stahovat z internetu po té, co je snadno vyhledáte speciálním vyhledavačem k tomu určeným.

euroCALC vám umožní i vytváření vlastní firemní databáze, ze které následně můžete čerpat a udržovat ji přesně takovou, jakou ji potřebujete.

A co harmonogramy prací nebo limitky?

Rozpočtovací systém euroCALC pochopitelně zvládá veškeré rozpočtářské metody a činnosti. Můžete vytvářet harmonogramy, soupisy prací, limitky materiálů, které také můžete poptávat a objednávat přímo u výrobců. Oceníte také vytváření a distribuci poptávek stavebních prací.

 

Rozpočtový program euroCALC je dobré řešení.